Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła fryzurę. Nowy kolor włosów celebrytki podzielił fanów

Paulina Sykut-Jeżyna postawiła na wielkie zmiany. Jej nowy kolor włosów wygląda niesamowicie świeżo, ale nie wszyscy fani są zadowoleni z efektu. W komentarzach zawrzała dyskusja. Na jakie cięcie zdecydowała się celebrytka?

Paulina Sykut-Jeżyna ma słabość do eksperymentów na swojej głowie. I dziś jej fryzjerskich wariacji ciąg dalszy. Kiedyś kojarzyliśmy ją przede wszystkim z długimi, ciemnymi pasemkami, ale dziś dawna pogodynka Polsatu co rusz odsłania przed nami nową wersję siebie. Czy metamorfozy wychodzą jej na dobre? Zdania fanów są bardzo skrajne, ale podekscytowanie na twarzy samej zainteresowanej nie budzi nawet cienia wątpliwości, że w nowym kolorze włosów czuje się jak milion dolarów.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła fryzurę. Nowe cięcie, nowy kolor

Paulina Sykut-Jeżyna po raz kolejny zmieniła kolor włosów. Na jaki odcień tym razem postawiła?

Paulina od lat była kojarzona z długimi, ciemnymi pasemkami, które stwarzały jej image jeszcze na samych początkach kariery. Im dalej w latach, tym więcej zaczęło pojawiać się coraz to nowych koloryzacji, a każda z nich wchodziła w strefę przynajmniej o ton jaśniejszej. Tym razem celebrytka także nie wahała się z przyjęciem bardzo jasnego blondu. Do metamorfozy wkradło się także zupełnie nowe cięcie.

Blondyneczka — czytamy w opisie pod zdjęciem
 

Gwiazda postawiła tym razem na bardzo jasny platynowy blond, który mimo swej nazwy wcale nie wygląda nienaturalnie. Dzięki rozjaśnieniu pasm okalających twarz buzia wygląda niesamowicie świeżo i promiennie. Dużym plusem okazało się także nowe cięcie, które opiera się na długości do ramion, lekkim cieniowaniu oraz delikatnie skrajnym przedziałkiem na boku.

Paulina Sykut- Jeżyna w nowej fryzurze. Zdania fanów są podzielone

Pod najnowszym zdjęciem na Instagramie Pauliny pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektórzy fani docenili metamorfozę gwiazdy i z wielkim zaangażowaniem komplementowali jej nowy wygląd:

Pasuje Ci ten kolorek 
Ślicznie ten blond pasuje do Pani pięknych, zielonych oczu!
Jaki piękny odcień!
Aż zazdroszczę ?? cudowny blond. Wygląda Pani zjawiskowo 

Druga grupa fanów jednak wolała Paulinę w dawnej wersji. Wielu z nich zaznaczyło jasno swoje stanowisko:

Ładni, ale wolę panią w ciemniejszych
Fajnie inaczej, ale wole Panią w ciemniejszych 

 A co wy myślicie na temat metamorfozy Pauliny? Hot or not?

Więcej o: