Małgorzata Rozenek zachwyciła ultra modną fryzurą. To hit sezonu! Zrobisz ją w 15 sekund

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się na Instagramie kulisami sesji zdjęciowej dla swojej marki odzieżowej. Na jednym z opublikowanych zdjęć zauważyć można gwiazdę w modnej fryzurze, która w ostatnich miesiącach robi furorę wśród kobiet. Jest to również ulubiony kok Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Wygląda niezwykle stylowo, a podobno zajmuje jedynie 15 sekund.
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest aktualnie jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Gwiazda aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 1,4 mln obserwatorek i obserwatorów. Gwiazda jest ogromną inspiracją dla wielu obserwujących ją kobiet, a pod udostępnianymi przez nią postami często pojawiają się pytania o poszczególne elementy garderoby, makijażu czy fryzury. 

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyciła ultra modną fryzurą. To ulubiony kok Mariny! Zrobisz ją w 15 sekund 

Małgorzata Rozenek wzięła ostatnio udział w sesji zdjęciowej swojej marki odzieżowej, a relacją zza kulis podzieliła się na instagramowym profilu. Przy okazji udostępniła również zdjęcie w paryskiej stylizacji, której uzupełnieniem była jedna z najmodniejszych fryzur ostatnich miesięcy, czyli niski koczek. Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek-Majdan prezentuje się w takim wydaniu niezwykle szykownie.

Pięknie Pani wygląda
A ja lubię panią w tej fryzurce
Jak zawsze Piękna
Fajny golf i fryzura. To prawda
Klasa i szyk

- czytamy w komentarzach.

 

Co ciekawe, jakiś czas temu Marina Łuczenko-Szczęsna przyznała, że tego typu koczek jest jej ulubionym, a na swoim InstaStories krok po kroku pokazała, jak w prosty i szybki sposób można go zrobić modnego koka.

Pytacie, jak robię koczka. Zajmuje mi to 15 sek.

-napisała Marina na instagramowej relacji.

Nie da się ukryć, że jest to jedna z modniejszych fryzur tego sezonu, którą nosi ostatnio wiele kobiet w różnym wieku. Jak zatem zrobić takiego modnego koka? Wystarczy dokładnie rozczesać włosy i zrobić przedziałek na środku głowy zaczesując je po obu stronach. Następnie, należy zebrać włosy w niski kucyk tuż nad karkiem i obkręcić pasma wokół siebie. Na koniec pozostaje zwinąć włosy w ślimak i zabezpieczyć kok gumką do włosów.

Więcej o: