Magda Schejbal ma nową fryzurę! Fani są jednogłośni: "Kolor petarda!"

Magda Schejbal przeszła wielką metamorfozę. Nowy kolor włosów i bardzo modne cięcie mają być zapowiedzią jej najnowszego projektu. Czego możemy się spodziewać? Fani są zachwyceni kolejną odsłoną aktorki.

Magdalena Schejbal dała się nam poznać jako osoba, która nie ma problemu z dystansem do samej siebie. Jej liczne role na zmianę wzruszały i bawiły, a aktorka stała się nieodłączną częścią historii polskiej kinematografii. Jak dotąd jej największym atrybutem stały się blond pasma, czasami przeplatane przez delikatne pasemka. Tym razem jednak gwiazda postanowiła nieco zaszaleć z fryzjerskimi ekscesami. Jej nowa fryzura zaskoczyła wszystkich fanów.

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Magdalena Schejbal w nowej fryzurze. Na jaką koloryzację postawiła aktorka?

Choć aktorskie wyzwania wiele razy stawiały Magdę w obliczu wielkich metamorfoz, każda z nich była dla nas wielkim zaskoczeniem. Nowe wcielenia zawsze szokują, nawet jeśli są tylko chwilowe. Najnowsze zdjęcie na Instagramie aktorki dało nam do zrozumienia, że powinniśmy przygotować się na coś wielkiego. Nadchodzi kolejny projekt, którego pierwszym owocem była modna koloryzacja. Gwiazda postawiła na ombre w bardzo kontrastowym wydaniu. Od ciemnego brązu u nasady, kolor powoli zmieniał się w jasny blond, który zdobi samiutkie końce. Cięcie opiera się na kształcie litery „V", dzięki czemu cała fryzura wygląda bardzo lekko, a twarz zdobi delikatna grzywka, dzięki której włosy zyskują na objętości.

Przygotowania do nowego projektu znowu z @karolina_ostrowska__ z @wth_salon w toku. Już wkrótce przedstawię Wam Jankę – czytamy w opisie pod zdjęciem
 

Czy wiemy coś więcej na temat nowego projektu? Jak mówi sama aktorka, wszystko jeszcze przed nami. Tymczasem fani nie mogą wyjść z podziwu w związku z kolejną zmianą. W komentarzach wylała się fala komplementów:

Kolor petarda??
Pani Magdo, jest Pani od lat niezmiennie piękna
Piekne włosy i nie tylko
Więcej o: