Fryzury dla cienkich i rzadkich włosów 2021. Te cięcia to hity, które odmładzają i dodają objętości

Jakie fryzury najlepiej sprawdzą się dla cienkich i rzadkich włosów? Oto kilka modnych propozycji, które nie tylko wizualnie zagęszczą włosy i dodadzą im objętości, lecz także optycznie odejmą lat. To hitowe fryzury, w których będziesz czuć się jak milion dolarów.
Zobacz wideo Jak prawidłowo prostować włosy, żeby się nie niszczyły?

Cienkie i rzadkie włosy potrafią być dla kobiet zmorą, ale zupełnie niepotrzebnie. Otóż odpowiednio dobraną fryzurą można nadać im pożądanej objętości i wizualnie zagęścić. Co więcej, takimi fryzurami można również jednocześnie odjąć sobie optycznie nawet kilka lat. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jakie fryzury dla cienkich i rzadkich włosów są modne w 2021 roku, sprawdź hitowe propozycje, które dla ciebie przygotowałyśmy.

Fryzury dla cienkich i rzadkich włosów 2021 - pixie cut

Pixie cut to propozycja dla kobiet, które uwielbiają krótkie cięcia i chcą móc w różny sposób stylizować swoje włosy. Fryzura pixie cut charakteryzuje się krótszymi kosmykami po bokach i z tyłu, a dłuższymi na górze i z przodu. Co więcej, pasma wycieniowane są w charakterystyczny sposób, co nadaje objętości i sprawia, że włosy praktycznie same układają się po każdym myciu. Ponadto, długość włosów można dopasować do indywidualnych preferencji oraz typu urody każdej kobiety. 

 

Fryzury dla cienkich i rzadkich włosów 2021 - blunt chop bob

Blunt chop bob to jedną z tych fryzur, która uważana jest za jeden z gorętszych trendów 2021 roku. Jest to nie tylko bardzo praktyczna, lecz także stylowa odmiana dobrze znanego nam klasycznego boba. Charakteryzuje się ona ostro zakończonymi pasmami, które wyglądają jakby ścięte zostały za pomocą brzytwy. Takie cięcie wygląda bardzo naturalnie i sprawia, że włosy optycznie stają się bardziej gęste.

 

Fryzury dla cienkich i rzadkich włosów 2021 - angled bob

Angled bob, podobnie jak w przypadku poprzedniej fryzury, również jest odmianą ponadczasowego boba. Różnie się od niego jednak kilkoma istotnymi cechami. Przede wszystkim długością włosów - w przypadku cięcia angled bob, włosy sięgają nieco poniżej linii brody, gdy w tradycyjnym bobie są nieco krótsze. Ponadto we fryzurze angled bob włosy nie są równo obcięte - linia cięcia jest asymetryczna i włosy są z przodu nieco dłuższe, a z tyłu krótsze.

 
Więcej o: