Małgorzata Kożuchowska w nowej fryzurze jest nie do poznania. Fani:"Jak Shirley MacLaine!"

Nowa metamorfoza Małgorzaty Kożuchowskiej wzbudziła szał w mediach. Fani dyskutują na temat fryzury aktorki, a ich zdania są bardzo skrajne. Czy taki look jest przyszłością okładek popularnych pism? Zmiany okazują się tylko chwilowe.

Małgorzata Kożuchowska jest inspiracją dla kobiet w każdym wieku. Jej styl, choć prosty i minimalistyczny, nie stroni od detali wyciągniętych z pokazów mody największych projektantów. I choć moda ma to do siebie, że przemija w mgnieniu oka, krótkie blond włosy aktorki stały się niepodważalnym elementem jej wizerunku. Cięcie „na Kożuchowską" na zawsze wpisał się w zbiór słownika sloganu salonów fryzjerskich. Ostatnie zdjęcie na Instagramie odmieniło jednak nasz pogląd na to pojęcie. Małgosia wygląda zupełnie inaczej.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska była na masażu twarzy

Małgorzata Kożuchowska w nowej fryzurze. Skąd pomysł na tak dużą zmianę?

Zawód aktora wymaga czasami niemałych poświęceń. Nieustanne metamorfozy i zmiany bywają męczące, ale radykalne przełomy mogą być ciekawym doświadczeniem. Dowodem na to jest nowy image Małgosi Kożuchowskiej, który obudził wszystkie medialne zakątki. Krótko przystrzyżone blond włosy zostały zastąpione przez rude loki ułożone w rytm fryzur z lat 80. Czy przydomek „stylowa" właśnie przestał stać obok wizerunku aktorki? Raczej nie. Zmiana okazała się być ciekawa i inspirująca dla wielu kobiet. Zwłaszcza że wielkie powroty do mody przeszłości są hasłem przewodnim trendów ostatnich lat.

Poniedziałek…serio…znowu…. - czytamy w opisie
 

Poniedziałki mają to do siebie, że lubią zatruwać nasze życie. Ale życie jest pełne niespodzianek! A fani Małgosi już nigdy nie spojrzą na nią tak samo. Okazuje się jednak, że metamorfoza aktorki nie jest przypadkowa. Jej kariera po raz kolejny podjęła niemałe przedsięwzięcie. Tym razem nowe włosy mają być zwiastunem produkcji „Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle!". Akcja będzie rozgrywać się na przełomie lat 80. i 90., więc charakteryzatorzy mają ręce pełne roboty, a płomiennoruda peruka jest częścią postaci Doroty Lis.

Metamorfoza Małgorzaty Kożuchowskiej dzieli fanów. Nie wszyscy są zadowoleni ze zmian

Tak wielkie zmiany nie mogą obejść się bez echa komentarzy. Fani głośno wyrażali swoje zdanie na temat "twarzowości" nowej fryzury Małgosi. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów:

No w rudym pani wybitnie pięknie
Zmiana na ekstra!
Świetna metamorfoza, Pani Małgosiu. Helena Ruś dała początek. Teraz już wiadomo dlaczego "diabeł.... baby posyła"
Jeśli można to moim skromnym zdaniem pięknie, rewelacyjnie i doskonale
 

… ale nie zabrało głosów sprzeciwu. Niektórzy z ostrym przekąsem dali aktorce do zrozumienia, że rudy nie jest jej kolorem:

Pani Małgosiu bez obrazy, ale taka 100% panienka z foyer komunistycznego hotelu 
I do razu widać ,w czym człowiekowi na pewno nie jest do twarzy 
Myślałam, ze to Hadziukowa z Rancza

 A jakie jest wasze zdanie? Płomienna rudość - hot or not?

Więcej o: