Trendy 2021. Krótkie fryzury damskie dla 50-latek. Modne cięcia, które odejmą ci lat

Zastanawiasz się nad zmianą fryzury, ale nie wiesz jakie cięcia są modne w sezonie 2021? Sprawdź, nasze zestawienie! Wybraliśmy stylowe fryzury, które doskonale sprawdzą się u dojrzałych kobiet - podkreślą urodę i wizualnie odejmą lat.

Wśród tegorocznych trendów fryzjerskich znalazło się wiele interesujących propozycji, które doskonale sprawdzą się także na cienkich i przerzedzonych włosach dojrzałych kobiet. Wybrane przez nas cięcia są nie tylko bardzo modne, ale przy tym zagęszczą włosy i skutecznie odejmą ci lat.

Zobacz wideo

Krótkie fryzury damskie dla 50-latek 2021: pixie cut

To fryzura, która uważana jest za jeden z najgorętszych trendów 2021 roku. To nowoczesna propozycja na naprawdę krótkie, ale wciąż stylowe i dające swobodę w stylizacji, cięcie. Polega na mocnym wycieniowaniu włosów, które z przodu pozostawione są nieco dłuższe w formie nieregularnej grzywki. Tak obcięte włosy nadają fryzurze objętości, a przy tym optycznie odmładzają. Cięcie jest też niezwykle łatwe w stylizacji i pozwala układać włosy na naprawdę wiele sposób - zaczesane, lekko pofalowane, czy po prosto zmierzwione palcami.

 

Krótkie fryzury damskie dla 50-latek 2021: asymetryczny bob

Krótkie cięcia wiodą prym wśród odmładzających fryzur dla dojrzałych kobiet. Nie musimy jednak decydować się od razu na radykalne cięcie włosów. Świetną propozycją, która doskonale sprawdzi się przy przerzedzonych włosach, jest także asymetryczny bob. Cięcie z krótszym tyłem i dłuższymi pasmami z przodu podniesie włosy, dodając im pożądanej objętości, a przy tym wyszczupli twarz i wizualnie odejmie lat.

To klasyczna fryzura, która nigdy nie wychodzi z mody, a jej ogromną zaletą jest to, że można dopasować ją do własnych preferencji - krótki do brody, a może nieco dłuższy z grzywką? Wybór należy do ciebie.

 
Więcej o: