Małgorzata Kożuchowska ma coraz dłuższe włosy. Jak wygląda w nowej fryzurze?

Małgorzata Kożuchowska już jakiś czas temu zdecydowała się na zapuszczanie swoich włosów. Minęło trochę czasu, a po krótkich kosmykach, które były przez lata charakterystyczne dla aktorki, nie ma już śladu. Obecnie Małgorzata Kożuchowska nosi jedną z najbardziej stylowych i ponadczasowych fryzur. Dlaczego zdecydowała się na metamorfozę?
Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska była na masażu twarzy

Małgorzata Kożuchowska jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce, której rozpoznawalność oraz ogromną sympatię widzów przyniosły role m.in. w takich produkcjach, jak "Kiler", "Kiler-ów 2-óch", "M jak Miłość" czy "Rodzinka.pl". Małgorzata Kożuchowska ku uciesze fanek i fanów, aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,1 miliona osób. Aktorka dzieli się tam zdjęciami z wybranych momentów swojego życia zawodowego, a także prywatnego. Patrząc na aktualne zdjecia aktorki, nie da się nie zauważyć, że jej fryzura w ostatnim czasie uległa zmianie, a po charakterystycznych dla niej, krótkich blond kosmykach, które nosiła przez kilka dobrych lat, nie ma już śladu.

Małgorzata Rozenek pokazała swój posiłek. W komentarzach zawrzało: 'To powinno być zakazane' (zdjęcie ilustracyjne) Małgorzata Rozenek pokazała swój posiłek. Fani: "To powinno być zakazane"

Małgorzata Kożuchowska ma coraz dłuższe włosy. Postanowiła je zapuszczać. Jak wygląda w nowej fryzurze?

Małgorzata Kożuchowska jakiś czas temu zdecydowała się na zapuszczenie swoich krótkich włosów. Aktualnie aktorka ma już na tyle długie pasma, że mogła zdecydować się na jedną z najbardziej ponadczasowych i pełnych klasy fryzur, czyli boba. Wiele fanek zastanawiało się, dlaczego gwiazda zdecydowała się na taką metamorfozę, a jedna z internautek postanowiła wprost o to zapytać: 

Małgosiu skąd pomysł na zapuszczanie włosów? To dla jakiejś roli? A Ty w jakich włosach najlepiej się czujesz, długich czy krótkich?

- napisała pod jednym z postów aktorki.

Czas na zmiany

- odpowiedziała jej Małgorzata Kożuchowska.

Małgorzata Kożuchowska w stylowej fryzurzeMałgorzata Kożuchowska w stylowej fryzurze https://www.instagram.com/malgorzatakozuchowska_/ screen InstaStories

Jennifer Lopez ma nową fryzurę. To hit sezonu! Jak wygląda po metamorfozie? (zdjęcie ilustracyjne) Jennifer Lopez ma nową fryzurę. To hit sezonu! Jak wygląda po metamorfozie?

Choć część fanek oraz fanów przyznaje, że woli aktorkę w krótszych włosach, to znaczna większość jest zachwycona jej nową fryzurą:

Świetnie Pani w tej fryzurze
W tych włosach pięknie
Super wyglądasz @malgorzatakorzuchowska
Wolę panią w krótkich włosach
Cudownie Pani wygląda
Bardzo stylowo, kobieco i oryginalnie

- piszą internautki oraz internauci pod jednym z ostatnich postów na Instagramie.

Więcej o: