Ewa Farna zmieniła fryzurę. To hit sezonu! Fani: "Niczym Ewa, ta od Adama"

Ewa Farna z okazji nadchodzącej premiery nowego singla zafundowała sobie metamorfozę. Artystka postawiła na najmodniejszą w tym sezonie długość, a zachwyceni jej nowym wizerunkiem fani, nie szczędzili idolce komplementów. - Piękne włosy - pisali.

Ewa Farna, która swój ostatni album wydała 6 lat temu, podczas pandemii poświęciła się pracy, przygotowując utwory na nową płytę. Już wkrótce, bo 31 sierpnia, usłyszymy jej kolejny singiel "No nie", a jednym z kadrów promujących kawałek już teraz podzieliła się w sieci.

Zobacz wideo

- Zapisujcie się do PRESAVE mojego nadchodzącego singla, żeby móc odsłuchać go jako pierwsi! Dla zapisanych osób mamy super zaproszenie, wylosujemy piątkę z Was i zaprosimy na meet&greed podczas mojego koncertu w Wieliszewie niedaleko Warszawy, będzie okazja, żeby spotkać się osobiście! - napisała podekscytowana Farna, pod zdjęciem, na którym zaprezentowała się w zupełnie nowym wcieleniu. I chociaż fanów bardzo ucieszyła wiadomość o nadchodzącym singlu, swoją uwagę skupili przede wszystkim na odmienionym wizerunku artystki.

Ewa Farna promuje nowy singiel. Zaprezentowała odmieniony wizerunek

Farna zdecydowała się przedłużyć włosy do naprawdę imponującej długości za pas i wystylizować je w efektowne fale. Podobną fryzurę, już jakiś czas temu promowała między innymi Kim Kardashian, a długie pasma stały się oficjalnie jednym z największych trendów sezonu, zastępując modne dotąd krótkie fryzury.

Nowa fryzura bardzo przypadła do gustu fanom piosenkarki, którzy nie szczędzili jej komplementów w komentarzach.

Ale mega włosy!
Niczym Ewa, ta od Adama!
Śliczna! Piękne włosy!
Jak Ewa z Raju!
Inspiracja!

- pisali zachwyceni fani. Zobaczcie, jak teraz wygląda. 

 
Więcej o: