Modne fryzury 2021 damskie dla 50-latek. Odmładzają optycznie o 10 lat

Często możemy spotkać się z opinią, że dobra fryzura, podobnie jak makijaż, potrafi zdziałać cuda. Poznaj propozycje modnych cięć i stylizacji dla kobiet po 50., które działają odmładzająco.

Oto kilka propozycji cięć i stylizacji dla kobiet po 50., które będą modne w nadchodzących miesiącach. Te fryzury odmładzają optycznie nawet o dziesięć lat.

Zobacz wideo Marina pokazuje, jak dba o włosy:

Modne fryzury 2021 damskie dla 50-latek: angled bob

Nasze zestawienie otwiera angled bob, czyli jedna z odmian klasycznego boba. To modne i odmładzające cięcie, które optyczne zagęszcza włosy, nadając im objętości. Co istotne, w tym przypadku pasma sięgają nieco poniżej linii brody. Poza tym z tyłu są nieco krótsze niż z przodu. Zobacz, jak wygląda taka fryzura:

 

Modne fryzury 2021 damskie dla 50-latek: pixie cut

Pixie cut została okrzyknięta fryzurą roku 2020. Co istotne, nie przestała być modna i cieszy się ogromną popularnością także obecnie. Jest to świetna propozycja dla pań preferujących krótsze cięcia. Pixie cut to fryzura, która optycznie odmładza, dlatego też będzie idealna dla dojrzałych kobiet. Jak wygląd ciecie? W tym przypadku włosy są dosyć krótkie. Dzięki delikatnemu cieniowaniu pasma optycznie zyskują objętość. 

 

Modne fryzury 2021 damskie dla 50-latek: curtain bangs

Curtain bangs to zdecydowanie hit ostatnich miesięcy. Taka grzywka jest nie tylko bardzo modna, lecz także ukrywa oznaki starzenia (takie jak na przykład zmarszczki na czole). Poza tym doskonale wygląda zarówno z długimi, jak i średniej długości włosami. Dlatego też będzie to dobre rozwiązanie, jeśli nie chcesz radykalnie ścinać włosów.

Modne fryzury damskie półdługie dla 50-latek. Odmładzają optycznie o 10 latModne fryzury damskie półdługie dla 50-latek. Odmładzają optycznie o 10 lat https://www.instagram.com/byfanny_/

Może cię także zainteresować:

Więcej o: