Aneta Zając zmieniła fryzurę. Fani są zachwyceni jej metamorfozą. "Niczym Jennifer Grey z Dirty Dancing"

Aneta Zając postawiła na wrześniowe zmiany. Aktorka zdecydowała się na zakręconą fryzurę w stylu lat 80. Dlaczego nowy wygląd zaszokował fanów?

Aneta Zając, aktorka znana przede wszystkim z roli w serialu „Pierwsza miłość", postanowiła nieco podkręcić swoje życie. Jej spektakularna metamorfoza odbiła się wielkim echem na Instagramie. Co ją do tego zainspirowało? Jesień stawia przed nami wielki znak zapytania, a zmiany są jej chlebem powszednim. Czy jej nowy wygląd stanie się dla nas impulsem do budowania swojego wizerunku na nowo?

Zobacz wideo Aneta Zając świętuje urodziny synów

Aneta zając przeszła metamorfozę. Na jakie zmiany zdecydowała się aktorka?

Wielkie metamorfozy gwiazd są dla nas w ostatnim czasie wielkim zaskoczeniem. Spokojne życie celebrytów nie daje pola do popisu, ale o tym kiedy indziej. Dziś skupiamy się na realiach. Aneta Zając postanowiła podkręcić nieco świat show-biznesu – i to dosłownie! Aktorka zdecydowała się na zmiany. Jej nowa fryzura to kwintesencja lat 80. i rzeczywistości skupiającej się na rytmach disco. Aktorka, którą do tej pory znaliśmy z prostych blond włosów, postanowiła zakręcić swoje pasma w bardzo intensywny i radykalny sposób. Czasem jednak ryzyko jest warte zachodu, a efekt końcowy zmian jest najlepszym dowodem na to stwierdzenie.

 Aż mi się w głowie(i na głowie) zakręciło od prób ułożenia na nowo planu funkcjonowania podczas nowego roku szkolnego, na szczęście w przerwach mogę odwiedzić profil @modnyangielski i nauczyć się różnych zwrotów i ciekawostek angielskich połączonych z elementami mody. Ponieważ od października ja również idę do szkoły, szkoły #online j.angielskiego, Już nie mogę się doczekać!!! A tymczasem ogarniam logistycznie wrzesień - czytamy w opisie
 

Aneta Zając w zakręconej fryzurze. Fani są zachwyceni jej nowym wyglądem

Czyżby wrześniowa rzeczywistość stała się dla aktorki motywacją do podjęcia wyzwań typowo szkolnych? Nie ma się co dziwić. Nowy rok dla uczniów jest czystą kartą, momentem, w którym mogą zacząć na nowo budować swoje intelektualne „ja". Aneta postanowiła podchwycić nastroje, zapisując się do szkoły językowej! Wiadomość ta jednak przeszła na drugi plan. Wszyscy fani mówią jedynie o jej szalonych włosach.

Niczym Jennifer Grey z Dirty Dancing 
Dawno nie widziałem bardziej zakręconego zdjęcia... 
Jak ładnie w loczkach!

Musimy przyznać, że porównanie aktorki do gwiazdy filmu „Dirty dancing" to strzał w dziesiątkę. Nic bardziej nie oddaje klimatu „Time of my life", niż zakręcona fryzura z namiastką nonszalancji.

Więcej o: