Modne fryzury damskie 2021. Oto hitowe cięcia, w których zrobisz furorę

Zastanawiasz się nad zamianą fryzury, ale nie wiesz jakie cięcia są teraz w modzie? Oto modne fryzury 2021, które są nie tylko wielkim hitem tego roku, ale też nieprzemijającymi klasykami, które sprawdzą się niezależnie od zmieniających się trendów. To naprawdę twarzowe cięcia, w których będziesz czuć się, jak milion dolarów.

Zmianie fryzury towarzyszy wiele dylematów - krótkie, czy długie? Z grzywką a może bez? By ułatwić wam wybór, przygotowałyśmy dla was specjalne zestawienie. Oto modne fryzury 2021. Te cięcia to hity, które w tym sezonie robią prawdziwą furorę.

Zobacz wideo

Modne fryzury 2021 damskie: Shaggy hair

Powrotu tego kontrowersyjnego cięcia, nikt się nie spodziewał. A jednak! Shaggy hair, czyli cięcie w stylu Micka Jaggera to najmodniejsze cięcie sezonu. Polega na mocnym cieniowaniu włosów na całej długości, dzięki czemu fryzura znacząco zyskuje na objętości. To nie tylko stylowa, ale też bardzo praktyczna propozycja, która nie wymaga specjalnego układania - wystarczy roztrzepać włosy palcami z odrobiną pianki do układania.

 

Modne fryzury 2021 damskie: Curtain bangs

To kolejny ukłon w stronę trendów z dawnych lat. Kurtynową grzywkę przed laty promowała bowiem Brigitte Bardot, która zresztą uczyniła cięcie swoim znakiem rozpoznawczym. Długa, rozchodząca się na boki grzywka wróciła do łask, stając się jednym z gorących trendów sezonu. Nie jest tak radykalna, jak klasyczna, prosta grzywka, a przy tym wciąż efektowna - skutecznie odmładza i wyszczupla twarz.

 

Modne fryzury 2021 damskie: Soft blunt bob

To nieco zmodyfikowana wersja ponadczasowego boba. Soft blunt bob od tej klasycznej wersji różni się przede wszystkim sposobem cięcia - w nowej wersji boba, włosy są obcięte na równo, co daje wrażenie "tępych krawędzi". To bardzo twarzowa i nowoczesna fryzura, która skutecznie odmieni wizerunek, dodając mu charakteru. 

 
Więcej o: