Modne fryzury damskie 2021 - krótkie. Stylowe cięcia, które odejmą ci lat

Zmianie fryzury zawsze towarzyszy wiele dylematów - z grzywką, czy bez? Krótkie a może nieco dłuższe? By ułatwić ci to zadanie, przygotowałyśmy specjalne zestawienie modnych fryzur damskich 2021. W tym sezonie królują przede wszystkim krótkie cięcia, które skutecznie odejmą ci lat.

Zastanawiasz się nad zmianą fryzury, ale nie wiesz, na jaką się zdecydować? Oto propozycje godne rozważenia. To modne krótkie fryzury damskie 2021, które podkreślą twoją urodę i odejmą ci lat.

Zobacz wideo

Modne fryzury damskie 2021 - krótkie: pixie cut

Fryzura, której nie mogło zabraknąć w tym zestawieniu. Pixie cut to jedno z najgorętszych cięć tego sezonu. Polega na mocnym skróceniu włosów i pocieniowaniu ich na całej długości. Z tyłu i po bokach mają zaledwie kilka centymetrów, zaś z przodu pozostawione są nieco dłuższe, w formie nieregularnej grzywki. Takie cięcie nadaje włosom objętości, optycznie odejmując przy tym lat.

To niezwykle twarzowa fryzura, która zupełnie odmieni twój wizerunek. Jest też bardzo praktyczna i można układać ją na wiele sposobów - zaczesując na gładko, lekko podkręcając, lub po prostu roztrzepując palcami z odrobiną żelu.

 

Modne fryzury damskie krótkie 2021 - blunt bob

Bob to już ponadczasowa fryzura, która nigdy nie wychodzi z mody. W tym sezonie jednak króluje w nieco zmodyfikowanej wersji - blunt bob. Cięcie od klasycznego boba różni się sposobem cięcia. Końcówki są tutaj ścięte idealnie prosto, dając wrażenie tzw. tępych końcówek, które nie zawijają się do środka, jak w przypadku standardowego boba. To bardzo nowoczesne, ale i eleganckie cięcie, które doda ci klasy i podkreśli urodę. Je również można układać na wiele sposób - fryzura świetnie sprawdzi się zarówno przy włosach kręconych, falowanych, jak i prostych.

 
Więcej o: