Kasia Cichopek ma nową fryzurę. Postawiła na najmodniejsze cięcie sezonu. Fanki: Klasa!

Katarzyna Cichopek zdecydowała się na zmianę swojej fryzury. Aktorka skróciła swoje włosy i postawiła na ponadczasowe cięcie, które jest hitem w tym sezone. - Nie lubię krótkich włosów, ale Pani to mega pasuje - piszą fanki. Jak wygląda po metamorfozie?
Zobacz wideo Kasia Cichopek tańczy na randce z mężem

Katarzyna Cichopek jest jedną z tych gwiazd polskiego show-biznesu, która aktywnie prowadzi konto na Instagramie. Na swoim profilu, gdzie zgromadziła już ponad 458 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się różnymi zdjęciami oraz filmikami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego. Nie da się ukryć, że Kasia Cichopek jest dla wielu swoich fanek inspiracją, a w komentarzach pod postami często pojawia się wiele pytań o stylizację, makijaż czy fryzurę aktorki.

Kasia Cichopek ma nową fryzurę. Postawiła na najmodniejsze cięcie sezonu. Jak wygląda po metamorfozie?

Ostatnio Kasia Cichopek postanowiła odświeżyć nieco swój wizerunek i zdecydowała się na zmianę fryzury. Aktorka wyraźnie skróciła swoje włosy stawiając na klasyczne i ponadczasowe cięcie typu bob sięgające linii ramion. Nie da się ukryć, że ta fryzura robi ostatnio wśród kobiet furorę i uważana jest za jeden z gorętszych trendów sezonu, a Kasia Cichopek wygląda w niej rewelacyjnie. 

 

Pod publikowanymi ostatnio przez Kasię Cichopek postami pojawiło się mnóstwo komentarzy oraz komplementów, po których można wywnioskować, że internautki oraz internauci są zachwyceni jej metamorfozą

Ale Pani jest piękna
Klasa
Petarda, jedna z ładniejszych Polskich aktorek
Śliczna fryzura!
Ślicznie Ci w tych włosach
Wygląda Pani nieziemsko
Super kolor i fryzurka
Nie lubię krótkich włosów, ale Pani to megaaa pasuje
Świetna fryzura
Włoski petarda
Kasia w tej fryzurze... WOW!
Pięknie, tak prosto, ale jakże kobieco

- czytamy w komentarzach pod udostępnionymi zdjęciami.

Więcej o: