Jennifer Lopez ma nową fryzurę. Ten kolor to odmładzający hit sezonu! Jak wygląda?

Jennifer Lopez zaskoczyła nową fryzurą na Instagramie. Gwiazda po raz zmieniła nieco cięcie oraz postawiła na modny kolor, który jest hitem sezonu. Choć zmiana nie pektakularna, to efekt zachwyca! - Wow, wow, wow - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Jennifer Lopez zmyła makijaż na oczach fanów

Jennifer Lopez bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających kobiet w show-biznesie. Na przestrzeni lat zyskała miliony fanek oraz fanów na całym świecie, prze których uważana jest również za jedną z najatrakcyjniejszych gwiazd. Nie da się bowiem ukryć, że JLo mimo upływu lat, nieustannie zachwyca swoją kondycją fizyczną, a także jest ogromną inspiracją dla wielu kobiet w różnym wieku. Ku uciesze swoich fanek oraz fanów, Jennifer Lopez jest bardzo aktywna na swoim instagramowym profilu, gdzie regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia w postaci zdjęć lub filmików.

Jennifer Lopez ma nową fryzurę. Jak teraz wygląda? Ten kolor to odmładzający hit sezonu!

Jennifer Lopez jest jedną z tych gwiazd show-biznesu, która bardzo lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem, a zwłaszcza z fryzurami i robi to dość często. Raz stawia na bardzo długie kosmyki, innym razem decyduje się na ostre cięcie, albo modną grzywkę. Ostatnio JLo zdecydowała się na modne refleksy typu chunky lights oraz grzywkę, która robi w ostatnich miesiącach prawdziwą furorę wśród kobiet, czyli curtain bangs. Trzeba przyznać, że w takiej wersji Jennifer Lopez prezentuje się zjawiskowo.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy oraz komplementów w kierunku artystki od zachwyconych fanek i fanów:

Zjawiskowa
Wow wow wow 
Jesteś piękna
Wyglądasz przepięknie jak zwykle
Jestem zakochana w tych zdjęciach
OMG! Wyglądasz tak pięknie
Jesteś cudowną kobietą pod każdym względem
WYGLĄDASZ NIESAMOWICIE
Oszałamiająca!!! Ten look jest wszystkim
Czy ona naprawdę jest po pięćdziesiątce? Wygląda niesamowicie!

- czytamy.

Więcej o: