Małgorzata Rozenek w najmodniejszej fryzurze sezonu. Odmładzający hit, który zajmuje mniej niż minutę

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się na Instagramie we fryzurze, która w ostatnim czasie robi prawdziwą furorę wśród kobiet. Śmiało można powiedzieć, że jest to jedna z najmodniejszych fryzur tego sezonu. Co więcej, wizualnie odmładza i jest ekspresowa w wykonaniu.
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Zastanawiasz się, jaka fryzura jest w tym sezonie jednym z większych hitów wśród kobiet o półdługich i długich włosach? Z całą pewnością możemy stwierdzić, że jest to kok lift bun. Nic jednak dziwnego, gdyż włosy związane w ten sposób sprawiają, że rysy są bardziej wyeksponowane, a twarz wygląda promienniej. Co więcej, w zależności od sposobu upięcia, sprawdza się zarówno na co dzień, jak i podczas specjalnych okazji, co po raz kolejny udowodniła ostatnio Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan w najmodniejszej fryzurze sezonu. "Ależ pięknie Pani wygląda"

Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się na gali rozdania nagród ShEO Awards, podczas której otrzymała statuetkę w kategorii "Działaczka Społeczna". - Dziękuję @tygodnikwprost za ten niezwykły wieczór. Za nagrodę, która motywuje do dalszych działań. Za stworzenie miejsca i możliwości do rozmawiania o, i co za tym idzie, do normalizowania niepłodności. To niezwykle ważne w dzisiejszych czasach. Dziękuje w imieniu Nas wszystkich. Nas, którzy tą trudną drogę o rodzicielstwo już przeszli, ale przede wszystkim w imieniu tych, którzy mają ją jeszcze przed sobą. Ta nagroda to wyciągnięcie pomocnej dłoni, a w tej drodze, każda pomoc jest ważna. Dziękuje - napisała na Instagramie.

Tego wieczoru zachwyciła nie tylko swoją stylizacją, lecz także fryzurą. Postawiła na modnego koka typu lift bun, jednak tym razem w wersji bardziej glam niż messy, który nosi na co dzień. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów, którzy komplementowali jej wygląd:

Piękna stylizacja
Ależ pięknie Pani wygląda
Najpiękniejsza
Wyglądasz ZJAWISKOWO

- czytamy.

 

Lift bun to zdecydowanie jedna z najprostszych i najwygodniejszych fryzur na co dzień, jednak pięknie prezentuje się również podczas bardziej oficjalnych okazji. Wszystko zależy, w jakim stylu upięte zostaną włosy. Jedynym warunkiem wykonania takiej fryzury jest długość włosów, które muszą sięgać przynajmniej do ramion, gdyż krótsze będzie trudno zebrać na czubku głowy. Wykonanie takiego koku na co dzień w wersji bardziej messy zajmuje dosłownie 30 sekund, maksymalnie minutę. Opcja bardziej elegancka wymaga nieco więcej czasu, jednak nadal jest to niewiele czasu w porównaniu do innych upięć. Do wykonania fryzury inspirowanej Małgorzatą Rozenek-Majdan potrzebujesz:

  • szczotkę,
  • gumkę do włosów,
  • kilka wsuwek,
  • lakier do włosów.

Robienie koka rozpocznij od dokładnego rozczesania włosów. Następnie gładko zaczesując pasma, zwiąż włosy gumką w ciasny kucyk na czubku głowy. Zwiń kucyk w kok i zabezpiecz wsuwkami. Fryzurę utrwal lakierem, przygładzając ewentualne sterczące kosmyki.

Więcej o: