Fryzury po 60 roku życia - zdjęcia. Te cięcia to prawdziwe odmładzające hity

Szukasz modnej fryzury, która świetnie sprawdzi się po 60 roku życia? Aby ułatwić te poszukiwania, przychodzimy z pomocą i przedstawiamy cięcia, które są absolutnym hitem tego roku. Te fryzury dla pań po 60 roku życia podkreślają urodę i potrafią optycznie odjąć nawet kilka lat.
Zobacz wideo Jak prostować włosy, żeby się nie niszczyły?

Kobiety niezależnie od wieku chcą dobrze wyglądać i przede wszystkim czuć się w swoim ciele. Wiele pań od czasu do czasu lubi również zmienić coś w swoim wizerunku. Tu z pomocą najczęściej przychodzi zmiana fryzury. Jeśli zatem szukasz sprawdzonych i modnych cięć, które potrafią odjąć nawet kilka lat, przedstawiamy fryzury po 60 roku życia, które w ostatnim czasie robią furorę i jednocześnie zaliczane są do ponadczasowych klasyków. 

Fryzury po 60 roku życia - zdjęcia: pixie cut

To fryzura, które bardzo często znajduje się w naszych zestawieniach. Dlaczego? Otóż jest to genialna propozycja dla fanek krótkich włosów. Tak obcięte włosy, ze względu na mocne cieniowanie oraz różnicę w długości po bokach i z przodu, praktycznie układają się same. Co więcej, pixie cut to fryzura, którą dopasować można do indywidualnych preferencji pod kątem długości kosmyków, więc każda kobieta znajdzie swoją idealną wersję.

 

Fryzury po 60 roku życia - zdjęcia: klasyczny bob

Bob to jedna z bardziej eleganckich i ponadczasowych fryzur, która od wielu lat nie wychodzi z mody i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. To cięcie sięgające linii żuchwy sprawdza się u kobiet w każdym wieku dodając klasy, szyku oraz elegancji. Ponadto jest bezproblemowa w układaniu i wygląda dobrze zarówno przy włosach prostych, jak i falowanych. Co więcej, tego typu fryzura optycznie zagęszcza włosy

 

Fryzury po 60 roku życia - zdjęcia: angled bob

Jak sama nazwa wskazuje, angled bob jest odmianą klasycznego boba. Różną się jednak pewnymi szczegółami. Angled bob to fryzura, które się nieco poniżej linii brody, a linia cięcia nie jest poprowadzona prosto. W te wariacji włosy z przodu są nieco dłuższe, natomiast z tyłu minimalne krótsze. Nie ma wątpliwości, że angled bob świetnie sprawdzi u dojrzałych kobiet. Dlaczego? Tak obcięte włosy optycznie odmładzają, wyszczuplają, a co więcej są wygodne i łatwe w codziennej stylizacji.

 
Więcej o: