Modne fryzury krótkie dla pań po 50-tce. Te cięcia to odmładzające hity

Zastanawiasz się nad zmianą fryzury, ale nie wiesz jakie cięcia są teraz w modzie? By ułatwić ci to zadanie, przygotowałyśmy zestawienie najmodniejszych w tym sezonie fryzur krótkich dla pań po 50-tce. To ponadczasowe cięcia, które podkreślą urodę i optycznie odmłodzą nawet o 10 lat.

Zmiana pory roku to doskonały czas na metamorfozę, jeśli więc zastanawiasz się nad wyborem nowej fryzury, przychodzimy z pomocą. Oto modne, krótkie fryzury dla pań po 50-tce, które w tym sezonie robią prawdziwą furorę wśród kobiet.

Zobacz wideo

Modne krótkie fryzury po 50-tce - pixie cut

Fryzura, której nie mogło zabraknąć w tym zestawieniu to pixie cut, czyli największy hit ostatnich miesięcy. To nowoczesne i bardzo charakterystyczne cięcie, które skutecznie odejmie ci lat. Fryzura polega na mocnym wycieniowaniu włósów, z których najkrótsze kosmyki mają zaledwie kilka centymetrów. Z przodu jednak włosy pozostawione są nieco dłuższe w formie nieregularnej grzywki.

Cięcie jest nie tylko stylowe, ale i bardzo uniwersalne - możne ja układać na naprawdę wiele sposóbów, kręcąć włosy, falując lub po prostu roztrzepując palcami.

 

Modne krótkie fryzury po 50-tce - blunt bob

Blunt bob od klasycznego boba różni się przede wszystkim sposobem cięcia - w nowej wersji boba, włosy obcięte są na równo, co daje wrażenie "tępych krawędzi". Dzięki temu końcówki nie zawijają się do środka, a fryzura wygląda bardzo nowocześnie. Długość kosmyków możesz z kolei dopasować do własnych preferencji - lekko za ucho, do brody, czy obojczyków -  wybór należy do ciebie.

To bardzo twarzowe cięcie, które skutecznie odmieni wizerunek, dodając mu świeżości i elegancji.

 
Więcej o: