Modne fryzury krótkie dla pań po 50-tce. Te cięcia to odmładzające hity

Zastanawiasz się nad zmianą fryzury, ale nie wiesz jakie cięcia są teraz w modzie? By ułatwić ci to zadanie, przygotowałyśmy zestawienie najmodniejszych w tym sezonie fryzur krótkich dla pań po 50-tce. To ponadczasowe cięcia, które podkreślą urodę i optycznie odmłodzą nawet o 10 lat.

Zmiana pory roku to doskonały czas na metamorfozę, jeśli więc zastanawiasz się nad wyborem nowej fryzury, przychodzimy z pomocą. Oto modne, krótkie fryzury dla pań po 50-tce, które w tym sezonie robią prawdziwą furorę wśród kobiet.

Zobacz wideo

Modne krótkie fryzury po 50-tce - pixie cut

Fryzura, której nie mogło zabraknąć w tym zestawieniu to pixie cut, czyli największy hit ostatnich miesięcy. To nowoczesne i bardzo charakterystyczne cięcie, które skutecznie odejmie ci lat. Fryzura polega na mocnym wycieniowaniu włósów, z których najkrótsze kosmyki mają zaledwie kilka centymetrów. Z przodu jednak włosy pozostawione są nieco dłuższe w formie nieregularnej grzywki.

Cięcie jest nie tylko stylowe, ale i bardzo uniwersalne - możne ja układać na naprawdę wiele sposóbów, kręcąć włosy, falując lub po prostu roztrzepując palcami.

 

The Best of New Beauty Ruszył plebiscyt "The Best of New Beauty 2021". Głosujcie na swoich ulubieńców

Modne krótkie fryzury po 50-tce - blunt bob

Blunt bob od klasycznego boba różni się przede wszystkim sposobem cięcia - w nowej wersji boba, włosy obcięte są na równo, co daje wrażenie "tępych krawędzi". Dzięki temu końcówki nie zawijają się do środka, a fryzura wygląda bardzo nowocześnie. Długość kosmyków możesz z kolei dopasować do własnych preferencji - lekko za ucho, do brody, czy obojczyków -  wybór należy do ciebie.

To bardzo twarzowe cięcie, które skutecznie odmieni wizerunek, dodając mu świeżości i elegancji.

 

DLOKA Kiedy 14 emerytura 2021 trafi na konta? Ten błąd może opóźnić świadczenia

Więcej o: