Odmładzające fryzury dla 60 latek. Hitowe cięcia, które robią furorę! Odejmą nawet 10 lat

Jakie odmładzające fryzury dla 60 latek są modne w tym sezonie? Aby ułatwić ci poszukiwania przedstawiamy cięcia, które wśród dojrzałych kobiet robią prawdziwą furorę. To hitowe fryzury, które podkreślą urodę i optycznie odmłodzą nawet o 10 lat.
Zobacz wideo Które firmy są warte nagrodzenia za wsparcie środowiska? Swoje ulubione kosmetyki wybrała nasza makijażystka

Kobiety niezależnie od wieku lubią od czasu do czasu zmienić coś w swoim wizerunku. Tu z pomocą najczęściej przychodzi zmiana fryzury, a przejście z lata w sezon jesienno-zimowy to doskonały czas na metamorfozę. Jeśli zatem zastanawiasz się nad wyborem nowej fryzury, przychodzimy z pomocą. Oto modne i odmładzające fryzury dla 60 latek, które w tym sezonie zrobią prawdziwą furorę.

Odmładzające fryzury dla 60 latek: pixie cut

Nie da się ukryć, że pixie cut często znajduje się w naszych zestawieniach i to dla pań w różnym wieku. Dlaczego? Ponieważ jest to świetna propozycja dla wszystkich kobiet preferujących krótkie fryzury. Tak obcięte włosy, ze względu na mocne cieniowanie oraz różnicę w długości po bokach i z przodu, praktycznie układają się same i pasują kobietom niemal w każdym wieku. W dodatku pixie cut to fryzura, w której długość włosów dopasować można do urody czy indywidualnych preferencji każdej kobiety, dzięki czemu każda znajdzie swoją idealną wersję.

Odmładzające fryzury dla 60 latek: klasyczny bob

Bob to jedna z najbardziej ponadczasowych fryzur, która jest synonimem szyku, klasy i elegancji. Choć od wielu lat ro cięcie nie wychodzi z mody, w ostatnim czasie jest prawdziwym hitem, szczególnie wśród dojrzałych kobiet. To cięcie sięgające linii żuchwy jest bezproblemowe w układaniu i wygląda dobrze zarówno przy włosach prostych, jak i falowanych. Co więcej, tego typu fryzura optycznie zagęszcza włosy, czyli odpowiada na problem cienkich i rzadkich włosów, który często dotyka dojrzałe kobiety.

Odmładzające fryzury dla 60 latek: bob do obojczyków z grzywką courtain

To nie prawda, że dojrzałe kobiety nie mogą sobie pozwolić na nieco dłuższe fryzury. Jeśli kondycja włosów na to pozwala, nic nie stoi na przeszkodzie. Świetną propozycją dłuższego cięcia, które będzie działało odmładzająco, jest collarbone bob. Jak sama nazwa wskazuje, jest to fryzura sięgająca do obojczyków. Minimalnie krótszy tył i dłuższy przód sprawia, że fryzura nabiera lekkości, lepiej się układa, a także wyszczupla twarz. W tym sezonie takie cięcie zestawić można z modną grzywką typu curtain, która optycznie podnosi kości policzkowe, odejmując wizualnie lat.

Więcej o: