Anna Lewandowska zaskoczyła fryzurą. Ten kolor i cięcie to hit! "Cudownie"

Anna Lewandowska pojawiła się u boku męża podczas gali wręczenia Złotego Buta. Na Instagramie podzieliła się zdjęciem z tego wydarzenia. Trenerka zachwyciła zarówno stylizacją, jak i swoją fryzurą. - Ale cudownie wygladacie - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Anna Lewandowska tańczy z mężem

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Trenerka dla wielu osób jest ogromnym autorytetem w kwestii zdrowego stylu życia. Dwukrotnie uzyskała tytuł magistra, a na swoim koncie ma również 56 polskich i zagranicznych certyfikatów. Swoją wiedzą i doświadczeniem regularnie dzieli się na swoim blogu, a także w mediach społecznościowych. Anna Lewandowska jest jednak inspiracją dla wielu kobiet nie tylko w kwestii żywienia czy treningu, lecz także mody. Nie da się bowiem ukryć, że żona Roberta Lewandowskiego regularnie zachwyca na Instagramie swoimi stylizacjami, a fanki często dopytują o poszczególne elementy jej garderoby czy szczegóły dotyczące makijażu lub fryzury.

The Best of New Beauty Ruszył plebiscyt "The Best of New Beauty 2021". Głosujcie na swoich ulubieńców

Anna Lewandowska zaskoczyła fryzurą. Ten kolor i cięcie to hit na jesień 2021!

Ostatnio Anna Lewandowska towarzyszyła swojemu mężowy podczas wręczenia Złotego Buta i po raz kolejny zachwyciła swoim wyglądem. Trenerka postawiła na czarny total look, który składał się z dopasowanej sukienki za kolano, lakierowanych szpilek oraz małej torebki. Uwagę zwróciła również jej fryzura. Anna Lewandowska pofalowała swoje delikatnie pocieniowane włosy w kolorze karmelowego brązu z delikatnymi refleksami. Zdecydowała się również zapuścić swoją grzywkę. 

Mój drogi, jestem z Ciebie bardzo dumna <3. Każdego dnia obserwuję, jak ciężko pracujesz, aby spełnić swoje marzenia. Jesteś wspaniałym sportowcem i najmilszą osobą, jaką znam. #goldenshoe @_rl9 

- napisała pod zdjęciem.

 

Małgorzata Rozenek pokazała się bez makijażu. Fani: No i to się nazywa prawdziwa ja (zdjęcie ilustracyjne) Małgorzata Rozenek pokazała się bez makijażu. Fani: To się nazywa prawdziwa ja

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami, a także komplementów:

Gratulacje
OMG
Ale cudownie wyglądacie
Cudni
Piękna
Jaka figura!
Piękna para
Ania petarda

- czytamy. 

Więcej o: