Anna Lewandowska zaskoczyła fryzurą. Ten kolor i cięcie to hit! "Cudownie"

Anna Lewandowska pojawiła się u boku męża podczas gali wręczenia Złotego Buta. Na Instagramie podzieliła się zdjęciem z tego wydarzenia. Trenerka zachwyciła zarówno stylizacją, jak i swoją fryzurą. - Ale cudownie wygladacie - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Anna Lewandowska tańczy z mężem

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Trenerka dla wielu osób jest ogromnym autorytetem w kwestii zdrowego stylu życia. Dwukrotnie uzyskała tytuł magistra, a na swoim koncie ma również 56 polskich i zagranicznych certyfikatów. Swoją wiedzą i doświadczeniem regularnie dzieli się na swoim blogu, a także w mediach społecznościowych. Anna Lewandowska jest jednak inspiracją dla wielu kobiet nie tylko w kwestii żywienia czy treningu, lecz także mody. Nie da się bowiem ukryć, że żona Roberta Lewandowskiego regularnie zachwyca na Instagramie swoimi stylizacjami, a fanki często dopytują o poszczególne elementy jej garderoby czy szczegóły dotyczące makijażu lub fryzury.

Anna Lewandowska zaskoczyła fryzurą. Ten kolor i cięcie to hit na jesień 2021!

Ostatnio Anna Lewandowska towarzyszyła swojemu mężowy podczas wręczenia Złotego Buta i po raz kolejny zachwyciła swoim wyglądem. Trenerka postawiła na czarny total look, który składał się z dopasowanej sukienki za kolano, lakierowanych szpilek oraz małej torebki. Uwagę zwróciła również jej fryzura. Anna Lewandowska pofalowała swoje delikatnie pocieniowane włosy w kolorze karmelowego brązu z delikatnymi refleksami. Zdecydowała się również zapuścić swoją grzywkę. 

Mój drogi, jestem z Ciebie bardzo dumna <3. Każdego dnia obserwuję, jak ciężko pracujesz, aby spełnić swoje marzenia. Jesteś wspaniałym sportowcem i najmilszą osobą, jaką znam. #goldenshoe @_rl9 

- napisała pod zdjęciem.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami, a także komplementów:

Gratulacje
OMG
Ale cudownie wyglądacie
Cudni
Piękna
Jaka figura!
Piękna para
Ania petarda

- czytamy. 

Więcej o: