Roma Gąsiorowska w nowej fryzurze. Fani są zachwyceni metamorfozą: "Roma z pazurem!"

Roma Gąsiorowska przeszła spektakularną metamorfozę. Nowy kolor włosów i długość prezentują się fenomenalnie, a fani nie kryją swojego zachwytu. Skąd pomysł na tak odważną zmianę?

Roma Gąsiorowska z pewnością nie jest aktorką jedną z wielu. Jej niesamowita aura i charakterystyczny głos zawsze dodają filmom pewien charakter, dzięki któremu stają się wyjątkowe. Wyjątkowa jest także ona, kojarząca się ostatnio przede wszystkim z krótko przystrzyżonymi blond włosami. Ale czymże by był świat bez szaleństw. Gwiazda przeszła spektakularną metamorfozę, a jej nowy wizerunek wzbudził w mediach niemałe poruszenie.

Zobacz wideo Relacja z premiery filmu "Całe szczęście"

Roma Gąsiorowska w nowej fryzurze. Metamorfoza jest spektakularna

Rudość nie jest obca aktorce. Jakiś czas temu mogliśmy podziwiać się w ognistym wydaniu, chociażby w filmie „Listy do M". Nikt jednak nie spodziewał się tego, że po erze jasnego blondu, nadejdzie tak radykalna zmiana. Aktorka postanowiła wrócić do lisich kosmyków, wydłużając przy tym swoje pasma. Okazało się jednak, że zmiana ta nie jest przypadkowa. Pod jednym z instagramowych postów zdradziła fanom, że właśnie przygotowuje się do nowej roli, a ta, jak twierdzi, wymagała odrobiny podrasowania. Za metamorfozę jest odpowiedzialna słynna fryzjerka i stylistka fryzur, Aleksandra Oleczek.

Ah no tak… metamorfoza… już od razu po niej wsiadłam do auta i poznałam na wybrzeże na próby, a tu z dala od cywilizacji zasięg ograniczony. Od social mediów odpoczynek… a dziś już pomału wracam… i nadrabiam, a zatem: czas gorący, bo już za chwile zdjęcia do nowego filmu, moja postać to rudzielec. Pokolorowałam włosy i wydłużyłam je nieco... a ścisłej mówiąc… @aleksandraoleczekhairstylist przerobiła mnie na moją nową wersję siebie – czytamy w opisie pod zdjęciem
 

Cóż, musimy przyznać, że nowy wizerunek Romy jest naprawdę godny podziwu. Artystyczny nieład z grzywką na bok oraz ognisty kolor z pewnością nadają jej pazura i indywidualności. Poza tym, do twarzy jej w tym wydaniu. Nasze zdanie podzielają także fani. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów i zadziwień:

Pasuje do Ciebie i kolor i długość. Roma z pazurem. Najlepsza!
Chyba jedyna osoba; osobowość, do której rudy kolor włosów pasuje idealnie
Roma, wyglądasz mega dziewczęco jako rudzielec! Podoba mi się!
 
Więcej o: