Modne fryzury 2021 damskie bob. Te cięcia to hit sezonu! Odmładzają nawet o 10 lat

Zastanawiasz się, jakie modne fryzury damskie będą królować w tym sezonie? Odpowiedź brzmi: bob. Aby ułatwić ci poszukiwania, przedstawiamy kilka hitowych i odmładzających wersji cięcia typu bob, które podkreślą urodę, a także potrafią wizualnie odjąć nawet kilka lat.
Zobacz wideo Które firmy są warte nagrodzenia za wsparcie środowiska? Swoje ulubione kosmetyki wybrała nasza makijażystka

Kobiety niezależnie od wieku lubią od czasu do czasu zmienić coś w swoim wyglądzie. Wówczas najpopularniejszą i najszybszą opcją jest zmiana fryzury. Nie da się również ukryć, że jesień to doskonały czas na tego typu metamorfozę. Jeśli zatem zastanawiasz się nad wyborem nowego cięcia, przychodzimy z pomocą. Oto modne i odmładzające wersje fryzury typu bob, które w ostatnim czasie robią furorę wśród kobiet.

Modne fryzury 2021 damskie bob: pixie

Jak sama nazwa wskazuje, pixie bob jest połączeniem dwóch znanych i lubianych przez kobiety fryzur, które od lat nie wychodzą z mody. Mowa oczywiście o cięciu bob oraz pixie cut. Efektem takiej kombinacji jest właśnie pixie bob, czyli fryzura, którą w skrócie określić można jako dłuższe pixie lub krótszy bob z drapieżnym cieniowaniem. Jej długość można dopasować do indywidualnych preferencji, jednak najczęściej włosy w pixie bobie nie wychodzą poza dolną linię uszu. 

Modne fryzury 2021 damskie bob: blunt 

Blunt bob to z kolei fryzura, która od klasycznego boba różni się przede wszystkim sposobem cięcia. W tej wersji boba, włosy ścina się idealnie na prosto, bez żadnego cieniowania końców. Nazwa pochodzi bowiem od angielskiego określenia "blunt cut", co dosłownie znaczy "tępe cięcie". Dzięki takiemu zabiegowi, końcówki nie zawijają się do środka, a fryzura wygląda bardzo nowocześnie. Ta fryzura świetnie sprawdzi się u dojrzałych kobiet, gdyż nie tylko odmładza, lecz także nadaje lekkości, objętości oraz optycznie zagęszcza pasma.

Modne fryzury 2021 damskie bob: collarbone

Dla wszystkich fanek nieco dłuższych włosów, świetną propozycją będzie natomiast collarbone bob. Jak sama nazwa wskazuje, jest to fryzura sięgająca do obojczyków. Minimalnie krótszy tył i dłuższy przód sprawia, że fryzura nabiera lekkości, lepiej się układa, a także wizualnie wyszczupla twarz. Tej jesieni takie cięcie zestawić można z modną grzywką typu curtain, która optycznie podnosi kości policzkowe, odejmując wizualnie lat.  

Więcej o: