Barbara Kurdej-Szatan zachwyciła nową fryzurą. To hit sezonu! Zdradziła, jak uzyskać taki efekt

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się w sieci swoją metamorfozą. Fanów zachwycił jej nowy look, a w komentarzach zaroiło się od komplementów. - Przecudne włosy - pisały zachwycone fanki.

Barbara Kurdej-Szatan zyskała rozpoznawalność, dzięki roli zabawnej blondynki w reklamie jednej z sieci komórkowych. Aktorka szybko zyskała sympatię widzów, którą cieszy się zresztą do dzisiaj. I choć od tamtej pory wiele się zmieniło, a Kurdej-Szatan stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek, jedno pozostało niezmienne - jej charakterystyczna fryzura. Długie, proste blond włosy aktorki przez lata kariery stały się już jej znakiem rozpoznawczym i trudno wyobrazić ją sobie w innym wydaniu. Ostatnio jednak aktorka zaskoczyła swoich fanów, decydując się na nieco inne niż zazwyczaj uczesanie.

Zobacz wideo

Basia Kurdej-Szatan - metamorfoza 

Aktorka pochwaliła się na Instagramie serią zdjęć, na których to właśnie możemy zobaczyć jej nową fryzurę. Kurdej-Szatan zamieniła swoje proste pasma i przedziałek na środku głowy na mocno pofalowane kosmyki z przedziałkiem po boku. Jak się okazało, aktorka przygotowuje się do nowej roli, a fryzura jest właśnie częścią charakteryzacji. Uczesanie dodało aktorce nieco rockowego charakteru, a nowy look bardzo spodobał się jej fanom i fankom, które nie szczędziły jej komplementów w komentarzach.

Pięknie
Przecudne włosy
Świetnie w tych lokach
Pani Basiu, jak osiągnąć takie loki?

- pisały, dopytując, jak uzyskać podobny efekt. - Taką lokówką, która ma trzy „pałąki". Używa się jak gofrownicy, ale ma trzy rurki, które się łączą… jest we wszystkich RTV AGD - zdradziła aktorka, mając na myśli falownicę do włosów.

 
Więcej o: