Joanna Krupa zaskoczyła metamorfozą. Fanów zachwyciła jej nowa fryzura. "Zjawiskowo piękna"

Joanna Krupa zaskoczyła fanów radykalną metamorfozą, której efektem pochwaliła się w sieci. - Zachwycasz! - pisali zauroczeni fani, chwaląc jej nową fryzurę, sięgającą zaledwie linii żuchwy.

"Top Model" powróciło z kolejnym, 10. już sezonem, w którym oczywiście nie mogło zabraknąć Joanny Krupy, która stała się już niejako "twarzą" programu. Modelka łączy pracę z wychowywaniem niespełna 2-letniej córki, Ashy-Leigh, a relacją z planu chętnie dzieli się na Instagramie. Ostatnio zaskoczyła fanów, chwaląc się tam zdjęciem swojej metamorfozy.

Zobacz wideo

Joanna Krupa - metamorfoza

Przez lata kariery Krupa przyzwyczaiła nas do długich, prostych blond włosów, które stały się poniekąd jej znakiem rozpoznawczym. Na najnowszym zdjęciu nie ma jednak po nich śladu. Krupa zapozowała bowiem do fotografii w efektownej krótkiej fryzurze, sięgającej linii żuchwy.

- Zdecydowanie tak dzisiaj nie wyglądam. Brak snu przez moją wspaniałą 22-miesięczną córkę Ashę - zażartowała w opisie pod zdjęciem.

 

Nie wiadomo czy modelka zdecydowała się na tak radykalne ścięcie, czy jej włosy zostały po prostu upięte. Jedno jest jednak pewne - nowy look bardzo spodobał się fanom modelki, którzy chętnie komplementowali ją w komentarzach.

Zjawiskowo piękna
Przepięknie
WOW
Te włosy
Ten look! Robi wrażenie
Zachwycasz!

- czytamy w komentarzach. Trzeba przyznać, że nowa fryzura znacząco odświeżyła wizerunek modelki, dodając jej przy tym klasy i elegancji. Podoba Wam się?

Więcej o: