Małgorzata Kożuchowska ma nową fryzurę? Fani już ją kiedyś widzieli. "Jakby czas się zatrzymał"

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, które wywołało spore zamieszanie wśród fanów. Aktorka zmieniła fryzurę, ale nie jest to zupełnie nowy look aktorki. Gwiazda zdecydowała się odtworzyć kultową stylizację włosów sprzed lat. Zmieniła się?

W miniony weekend wiele znanych osób bawiło się na hucznej imprezie zorganizowanej przez zakochaną parę celebrytów. Swoją rocznicę ślubu świętowała Joanna Przetakiewicz, oraz jej mąż Rinke Rooyens. Na Instagramie mogliśmy obserwować bawiące się gwiazdy, w tym m.in Magdę Gessler, czy Małgorzatę Sochę. Na bankiecie obowiązywał dress code. Goście byli przebrani za postacie ze świata show-biznesu. Przykładowo, najważniejsza para wieczoru odgrywała role Beyonce i Karla Lagerfelda. Na tym wydarzeniu nie zabrakło także Małgorzaty Kożuchowskiej, która na Instagramie pochwaliła się osobliwą stylizacją na tę okoliczność. Gwiazda, która wielokrotnie udowodniła swoim fanom, że doskonale zna się na modzie, zaskoczyła strojem, ale uwagę skradła przede wszystkim jej fryzura. Dla niektórych nie była to niespodzianka. Gwiazda odtworzyła swój kultowy wizerunek sprzed lat. Jak wyglądała?

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska wspomina swoje kreacje z Telekamer

Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę. Fani doskonale ją pamiętają

Niektóre stroje Małgorzaty Kożuchowskiej śmiało możemy uznać za ikoniczne. Celebrytka w przeszłości zachwycała, ale i szokowała. W swojej karierze zaliczyła liczne wystąpienia, podczas których nie da się ukryć, że ciężko było nie zatrzymać na niej wzroku. W miniony weekend na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie w "nowej" fryzurze. Jej włosy zostały uczesane w wielki kok, umiejscowiony z przodu głowy. Kreacja również zrobiła wrażenie. Gwiazda postawiła na małą czarną, do której dobrała oryginalne buty z prostymi noskami, a także czarne rękawiczki. Okazuje się, że aktorka odtworzyła swój niezapomniany przez wielu look z rozdania nagród "Telekamery" z 2004 roku. Wielu jej fanów dobrze pamięta tą fryzurę, o której rozpisywały się wtedy niemal wszystkie gazety. Ten nieco kontrowersyjny wizerunek spotkał się wówczas zarówno z podziwem, jak i krytyką. Pisano m.in o "pączku na głowie".

 

Małgorzata Kożuchowska odtworzyła swój wizerunek sprzed lat. Fani widzą różnicę?

Fani aktorki doskonale pamiętali zarówno fryzurę Małgorzaty Kożuchowskiej, jak i jej modny strój. Pojawiły się jedynie wątpliwości, czy zdjęcie jest aby na pewno aktualne. W komentarzach pytali:

To zdjęcie z 2004 roku czy z teraz?

Gwiazda postanowiła bowiem przebrać się za samą siebie z przeszłości. Fani wspominali pod zdjęciem ten charakterystyczny look, a także kontrowersje, które wzbudził w tamtym czasie.

pamiętam jak Pani odbierała w tej fryzurze Telekamerę, później prasa nie rozpisywała się o odebranej nagrodzie tylko o Pani finezyjnym koku na głowie

Małgorzata Kożuchowska postawiła na fryzurę z przeszłości. Co na to fani?

Fani pokusili się również o porównanie obecnego wizerunku gwiazdy, z tym z 2004 roku. Upłynęło wiele lat, a mimo to Małgorzata Kożuchowska wygląda niemal identycznie! W komentarzach możemy spotkać się ze słuszną opinią, że uroda celebrytki nie przemija. 

Petarda !!! Z reszta jak zawsze
Nie zmienia się pani
Jakby się czas zatrzymał

Poniżej znajduje się zdjęcie aktorki z "Telekamer" 2004 w towarzystwie aktora Pawła Wilczaka.

TELEKAMERY 2004TELEKAMERY 2004 Fot. Maciej Zienkiewicz / Agencja Wyborcza.pl

Więcej o: