Zapobiegają wypadaniu i przyspieszają porost włosów. Hit za kilka złotych z domowej apteczki

Skuteczny sposób na wypadające i wolno rosnące włosy? Wcale nie potrzebujesz drogich kosmetyków. W swojej apteczce znajdziesz hit za kilka złotych, który przyspieszy ich wzrost i ograniczy wypadanie, a także ograniczy przetłuszczanie się skóry głowy.
Zobacz wideo Które firmy są warte nagrodzenia za wsparcie środowiska? Nasza makijażystka wybrała swoich ulubieńców

Twoje włosy są osłabione, wypadają i bardzo wolno rosną? Jeśli chcesz wzmocnić kosmyki, ograniczyć ich wypadanie i przyspieszyć porost, najlepiej zadziałaj na ich cebulki. Nie musisz jednak od razu wydawać fortuny na różne kosmetyczne specyfiki. Równie skuteczny może okazać się popularny produkt stosowany przy problemach żołądkowych. 

Zapobiegają wypadaniu i przyspieszają porost włosów. Krople żołądkowe nie tylko na problemy z układem pokarmowym

Z problemem wypadających włosów, szczególnie na przełomie jesieni, boryka się wiele kobiet. Okazuje się, że jest na to tani i skuteczny sposób, który znajdziemy w naszych apteczkach. Z pomocą, zarówno przy wypadaniu włosów, jak wolnym wzrostem przyjdą... krople żołądkowe. Ten popularny produkt stosowany przy problemach ze strony układu pokarmowego, składa się z ekstraktów ziołowych, które mają zbawienny wpływ również kondycję włosów oraz skórę głowy. 

Jak używać kropli żołądkowych na włosy? Ze względu na wysoką koncentrację składników, przed zaaplikowaniem kropli na skórę głowy należy je rozcieńczyć z wodą w proporcji 1:2. Ponadto przed pierwszym użyciem warto wykonać próbę uczuleniową, wcierając krople w niewielki fragment skóry, by mieć pewność, że na skórze nie pojawi się reakcja alergiczna. Jeśli po 24 godzinach wszystko będzie w porządku, można zaaplikować wcierkę na skórę głowy. Podczas tej czynności warto również wykonać delikatny masaż, który poprawi krążenie i pobudzi cebulki do wzrostu. 

Ze względu na alkohol w składzie nie należy stosować takiej wcierki częściej niż dwa razy w tygodniu, a w razie pojawienia się jakichkolwiek efektów ubocznych w postaci zaczerwienienia czy swędzenia, lepiej zrezygnować z kuracji. Krople żołądkowe kupisz w każdej aptece za nie więcej niż kilka złotych. 

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę: TUTAJ

Więcej o: