Sarsa w nowej fryzurze "jak Audrey Hepburn"! Gwiazda przeszła metamorfozę i zachwyciła fanów

Sarsa zmieniła fryzurę. Po charakterystycznych rogach wokalistki nie ma już śladu! Na Instagramie opublikowała zdjęcie po metamorfozie, które spotkało się z pozytywnym odbiorem fanów.

Sarsa, czyli tak naprawdę Marta Markiewicz długo próbowała swoich sił w popularnych talent show, zanim udało jej się zaistnieć na rynku muzycznym. Mogliśmy oglądać ją m.in w „Must Be the Music. Tylko Muzyka", "X Factor" i "Voice of Poland". To właśnie trzecie telewizyjne show dało jej największą popularność, kiedy dotarła aż do finału. Uwagę fanów przykuł jej oryginalny głos, ale gwiazda intrygowała również ekstrawaganckim wizerunkiem. Jej stylizacje były bardzo nowoczesne, a jeszcze większe wrażenie robiła na fanach fryzura gwiazdy, która wkrótce stała się jej znakiem rozpoznawczym. Na głowie Sarsy przez długi czas można było zaobserwować rogi ułożone z jej włosów. Po krótkiej przerwie w karierze Sarsa powraca właśnie z nową piosenką i nowym wizerunkiem. Jak wygląda?

Zobacz wideo Wersow odświeżyła swoją fryzurę

Sarsa zmieniła fryzurę i opublikowała zdjęcie na Instagramie. Jak wygląda?

Sarsa niedawno ogłosiła, że jej rodzina powiększyła się o synka - Leonarda. Gwiazda po krótkiej przerwie powraca na scenę i dzielnie łączy karierę z macierzyństwem. Na jej Instagramie fani doczekali się zapowiedzi nowego singla, a także zdjęcia które go promuje. Uwagę zwróciła zmiana fryzury gwiazdy. Artystka przefarbowała włosy i obcięła grzywkę. Jej wizerunek znacznie różni się od poprzedniego.

Sarsa przeszła metamorfozę. Na jaką fryzurę postawiła wokalistka?

Sarsa nie tylko obcięła włosy, ale i je przefarbowała. Na jej głowie możemy zobaczyć Chunky highlights, czyli stylizację włosów charakterystyczną dla lat 90. Polega ona na łączeniu ciemnych i jasnych pasm ze sobą. Sarsa postawiła na jasną grzywkę, ale tył jej głowy łączy kolor blond z ciemnym brązem. Markiewicz skróciła również grzywkę, a włosy związała w wysoki kucyk. Wygląda nowocześnie i stylowo. 

Sarsa w nowej fryzurzeSarsa w nowej fryzurze @sarsa_markiewicz/Instagram

Sarsa na Instagramie pokazała fryzurę i zapowiedziała nowy singiel. Co na to fani?

Pomimo tego, że gwiazda zniknęła na chwilę z mediów, jej wierni fani nie przestali śledzić artystki w mediach społecznościowych. Jej Instagramowy profil śledzi obecnie ponad 130 tysięcy obserwujących. Jej obserwatorzy, którzy doskonale znają hity takie jak "Carmen", "Naucz mnie" czy "Pióropusze" doczekali się zapowiedzi nowego singla o tytule "Przyspieszam". Gwiazda zapowiedziała piosenkę publikując zdjęcie w nowej fryzurze. Pod zdjęciem szybko pojawiły się komplementy. Porównano ją nawet do Audrey Hepburn. W komentarzach czytamy m.in:

Wyglądasz cudownie! Jak Audrey Hepburn
Bardzo fajna piosenka i ładne zdjęcie pozdrawiam
Sarsa WYGLĄDASZ BOSKO
 
Więcej o: