Modne krótkie fryzury dla pań po 60-tce. Te cięcia to odmładzające hity

Marzysz o metamorfozie i zastanawiasz się, które krótkie fryzury są modne w tym sezonie? Aby ułatwić ci to zadanie, przygotowałyśmy zestawienie krótkich fryzur dla pań po 60-tce, które w tym sezonie robią prawdziwą furorę wśród dojrzałych kobiet. To hitowe cięcia, które nie tylko podkreślą urodę, ale i wizualnie odmłodzą.

Zmiana pory roku to doskonały czas na metamorfozę, jeśli zatem zastanawiasz się nad zmianą fryzury, koniecznie zapoznaj się z naszymi proopozycjami. Oto trzy hitowe cięcia, które skutecznie odmładzają.

Zobacz wideo

Modne krótkie fryzury dla pań po 60-tce: pixie cut

Pixie cut to propozycja dla kobiet, które preferują naprawdę krótkie cięcia. To charakterystyczna fryzura, polegająca na mocnym wycieniowaniu włosów na całej ich długości. Pasma z tyłu i po bokach są krótsze, natomiast z przodu pozostawione są nieco dłuższe, w formie nieregularnej grzywki.

To twarzowe cięcie, które pasuje do każdego typu urody. Jest też przy tym niezwykle praktyczne, a jego stylizacja zajmuje dosłownie kilka chwil - wystarczy roztrzepać fryzurę palcami i voila, gotowe!

Modne krótkie fryzury dla pań po 60-tce: pixie bob

Pixie bob nie wymaga tak radykalnego cięcia, jak w przypadku standardowego pixie, jednak wciąż jest przy tym niezwykle efektowną fryzurą. Jest ona połączeniem dwóch cięć - wspomnianego już właśnie pixie cut oraz klasycznego boba. Jest to nieco krótszy bob z mocnym cieniowaniem, w którym najdłuższe kosmyki sięgają maksymalnie dolnej linii uszu. To fryzura, która ma szansę zostać największym hitem sezonu 2022.

 

Modne krótkie fryzury dla pań po 60-tce: blunt bob

Bob to jedna z najbardziej klasycznych, a zarazem efektownych fryzur. W tym sezonie największą popularnością cieszy się nieco odświeżona wersja boba - "soft blunt bob", czyli cięcie z zachowaniem tępych krawędzi, dzięki czemu nie zawijają się one do środka. Fryzura dodaje klasy, elegancji, a zarazem pożądanej nowoczesności.

Więcej o: