Joanna Koroniewska pokazała się w nowej fryzurze. Efekt? "Mogłabym grać w horrorach"

Joanna Koroniewska pokazała się na Instagramie w nietypowej dla siebie fryzurze, zaskakując swoje obserwatorki oraz obserwatorów. - Ta fryzura bardziej pasuje do Twojej osobowości - czytamy w komentarzach. Jak wygląda aktorka po metamorfozie?

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Maciej Dowbor o instagramowych żartach z Joanną Koroniewską

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją już ponad 613 tysięcy internautek oraz internautów. Nie da się ukryć, że dystans do siebie i świata, a także ogromne poczucie humoru aktorki sprawia, że liczba osób śledzących jej konto nieustannie się powiększa. Na swoim profilu Joanna Koroniewska regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia prywatnego oraz zawodowego.

Ewa Farna zaskoczyła swoją metamorfozą: 'Wepchnęli mnie w rozmiar 36' (zdjęcie ilustracyjne)Ewa Farna zaskoczyła swoją metamorfozą: "Wepchnęli mnie w rozmiar 36"

Joanna Koroniewska pokazała się w nowej fryzurze. Fani: "Ta fryzura bardziej pasuje do Twojej osobowości"

Ostatnio Joanna Koroniewska zaskoczyła fanki oraz fanów pokazując się na Instagramie w zupełnie innej fryzurze niż zwykle. Zdjęcie zostało zrobione w przerwie spektaklu, który grała aktorka, a krótkie, kręcone włosy były częścią jej charakteryzacji.

A może strzelę sobie taka trwałą na życie?! Co Wy na to?! Przydałaby się jakaś zmiana w moim nudnym życiu??! Spokojnie mogłabym grać w horrorach prawda? No dobra wracam na scenę . Miłej niedzieli Kochani! Jak tam u Was?!

- napisała aktorka pod zdjęciem.

 

Sandra Kubicka o byłej partnerce Barona. 'Tam są niezałatane blizny')Kubicka pokazała, co choroba zrobiła z jej ciałem: "Okropne pryszcze, włosy..."

Pod postem, który opublikowała Joanna Koroniewska pojawiło się wiele komentarzy. Co internautki oraz internauci myślą o takiej metamorfozie aktorki?

Obawiam się, że na domówkach dla Maćka nie wystarczyłoby już miejsca. W kadr nie zmieściłby się biedaczek
Chyba przestanę Ciebie oglądać Joanno. Zaczynam już się wkurzać i zazdrościć Ci tego wszystkiego. Nie dość, że mega piękna to jeszcze mądra, zgrabna i powabna. A tak na serio. Joasiu wyglądasz fantastycznie
Świetne włosy
Ta fryzura bardziej pasuje do Twojej osobowości
Gośka rozwaliłaś system, wyglądasz mega
Normalnie Olivia Nevton Jon z filmu Greanse super bomba
Młoda Gesler
I w tej fryzurce Pani twarzowo. Ale na co dzień pięknie Pani wygląda w swoich długich włosach 
Niczym Sandy z filmu Grease

- czytamy. 

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: