Krótkie fryzury damskie 2021. Hitowe cięcia, które odmładzają

Zmianie fryzury towarzyszy wiele dylematów - krótkie, długie a może z grzywką? Chcąc ułatwić ci nieco to zadanie, przygotowałyśmy zestawienie modnych krótkich fryzur damskich, które w tym sezonie robią prawdziwą furorę wśród kobiet. Te cięcia to odmładzające hity!

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zastanawiasz się nad zmianą fryzury? Sprawdź nasze zestawienie. Oto krótkie fryzury damskie, które w tym sezonie cieszą się największą popularnością wśród kobiet. To hitowe cięcia, które nie tylko podkreślą urodę, ale i wizualnie odmłodzą. 

Zobacz wideo

Modne krótkie fryzury damskie 2021: pixie cut

Pixie cut cieszy się popularnością już od kilku sezonów. Nic w tym dziwnego, to naprawdę twarzowa fryzura, która pasuje do każdego typu urody. Jest też przy tym niezwykle praktyczna - wystarczy roztrzepać włosy palcami i voila, gotowe.

To propozycja dla kobiet, które preferują naprawdę krótkie fryzury. Cięcie polega na mocnym wycieniowaniu włosów na całej ich długości. Pasma z tyłu i po bokach są krótsze, natomiast z przodu pozostawione są nieco dłuższe, w formie nieregularnej grzywki.

Modne krótkie fryzury damskie 2021: pixie bob

Pixie bob to połączenie dwóch najmodniejszych cięć tego sezonu - pixie cut i boba. Fryzura nie wymaga tak radykalnego cięcia, jak klasyczne pixie, ale wciąż jest bardzo praktyczna i efektowna. Wygląda, jak nieco krótszy bob z mocnym cieniowaniem, w którym najdłuższe kosmyki sięgają maksymalnie dolnej linii uszu.

Modne krótkie fryzury damskie 2021: blunt bob

Bob już od kilku lat wiedze prym wśród fryzjerskich trendów. W tym sezonie jednak stawiamy na jego odświeżoną wersję - blunt boba. Fryzura od klasycznego boba różni się przede wszystkim sposobem cięcia. W "blunt bobie" zachowujemy bowiem tępe krawędzie, dzięki czemu nie zawijają się one do środka, co nadaje fryzurze nowoczesnego charakteru.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ 

Więcej o: