Fryzury po 50-tce cienkie włosy. Odmładzające hity, które zagęszczą kosmyki

Zastanawiasz się, jakie fryzury po 50-tce sprawdzą sie przy cienkich włosach? Aby ułatwić ci poszukiwania, przedstawiamy hitowe cięcia, które nie tylko potrafią wizualnie odjąć lat, lecz także optycznie zagęszczają włosy. Oto trzy fryzury, które robią furorę wśród kobiet.

Więcej takich tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Idealny koczek w niecałą minutę? Sposób na ekspresową fryzurę

Jak optycznie odjąć sobie lat i jednocześnie nadać włosom objętości oraz wizualnie je zagęścić. Oczywiście odpowiednią fryzurą! W przypadku cienkich kosmyków, najlepszą opcją będą krótsze cięcia, które sprawiają, że fryzura nabierze lekkości.

Zapobiega zmarszczkom i odmładza skórę. Ten produkt masz w swojej kuchni (zdjęcie ilustracyjne) Zapobiega zmarszczkom i odmładza skórę. Ten produkt masz w swojej kuchni

Fryzury po 50 cienkie włosy - pixie cut

Choć pixie cut to najkrótsza z propozycji, to sprawdzi się ona zarówno u pań, które uwielbiają bardzo krótkie, jak i nieco dłuższe włosy. Nie da się ukryć, że ogromną zaletą tej fryzury jest to, że w pewnym stopniu długość kosmyków można dopasować do swoich preferencji. Cięcie pixie cut charakteryzuje się mocnym wycieniowaniem włosów, które z tyłu i po bokach są krótsze, natomiast na górze i z przodu nieco dłuższe. Tak obcięte włosy są nie tylko kobiece i stylowe. lecz także bardzo wygodne i proste w codziennej stylizacji.

Fryzury po 50 cienkie włosy - klasyczny bob

Bob to jedna z najbardziej ponadczasowych fryzur, która od lat jest synonimem szyku, klasy oraz elegancji. Choć od wielu lat nie wychodzi z mody, w ostatnim czasie robi wśród kobiet, szczególnie dojrzałych, prawdziwą furorę. To cięcie sięga linii żuchwy i jest bezproblemowe w układaniu. Co więcej, wygląda dobrze zarówno przy włosach prostych, jak i falowanych. To fryzura, która również optycznie zagęszcza włosy, nadając im lekkości oraz objętości.

Włosy, zdjęcie ilustracyjne Masz ją w swojej kuchni. Zagęszcza włosy i przyspiesza ich porost

Fryzury po 50 cienkie włosy - angled bob

Angled bob to delikatnie zmodyfikowana odmiana klasycznego boba, która ze względu na sposób cięcia jest wręcz stworzona dla dojrzałych kobiet, które chcą chociaż optycznie zagęścić swoje cienkie włosy. W odróżnieniu od klasycznego boba, w tej fryzurze włosy sięgają poniżej linii brody, a linia włosów nie jest równa. Otóż cięcie poprowadzone jest tak, że z przodu pasma są trochę dłuższe, a z tyłu nieco krótsze. Taki zabieg sprawia, że włosy sprawiają wrażenie gęstszych, a twarz wygląda młodziej i smuklej.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: