Jennifer Aniston pokazała swoje fryzury na przestrzeni lat. W której wyglądała najlepiej?

Jennifer Aniston postanowiła zabrać swoich obserwatorów w małą podróż w czasie. Aktorka opublikowała serię zdjęć swoich fryzur, które miała na głowie na przestrzeni ostatnich lat, grając w różnych produkcjach. W której wyglądała najlepiej? Fani nie mają wątpliwości.

Więcej tematów z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Finał plebiscytu The Best of New Beauty

Jennifer Aniston jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych aktorek na świecie. Rozpoznawalność oraz ogromne pieniądze przyniosła m.in. rola Rachel Green w kultowym już serialu "Przyjaciele", który pokazywał codzienne życie szóstki przyjaciół wchodzących w dorosłe życie. Serial odniósł niebywały sukces, a ostatni odcinek wyemitowany w 2004 roku, obejrzało aż 51 milionów widzów. Co więcej, serial do dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a losy "Przyjaciół" śledzą teraz kolejne pokolenia. 

Po wielu latach oczekiwań, w 2019 roku, ku ogromnej uciesze fanów, Jennifer Aniston założyła na Instagramie swój oficjalny profil, gdzie aktualnie obserwuje ją ponad 38 milionów użytkowników, z którymi od czasu do czasu dzieli się zdjęciami oraz nagraniami z życia zawodowego, a także prywatnego.

Jennifer Aniston pokazała swoje fryzury na przestrzeni lat. W której wyglądała najlepiej? Fani nie mają wątpliwości

Jennifer Aniston mimo upływu lat nieustannie zachwyca swoją urodą oraz kondycją fizyczną. Mimo upływu lat, dla wielu kobiet nadal jest ogromną inspiracją. Co więcej niektóre lansowane przez nią trendy sprzed lat (jak np. fryzura Rachel z początkowych odcinków serialu), ponownie robią furorę. Ostatnio Jennifer Aniston podzieliła się z obserwatorkami oraz obserwatorami zdjęciami swoich fryzur, które miała na głowie w ciągu ostatnich lat.

Zdjęcia wszystkich fryzur Jennifer Aniston znajdziesz w galerii na początku artykułu

Wybierzcie swojego gracza, edycja fryzurowa

- napisała pod postem.

W komentarzach pojawiło się wiele różnych opinii, jednak znaczna większość wybrała tę, którą nosiła jako Rachel w początkowych odcinkach serialu "Friends":

Rachel od zawsze i na zawsze
Rachel oczywiście
Nie każ nam wybierać
Z pewnością włosy Rachel
Rachel i to przez wszystkie odcinki

- czytamy.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: