Małgorzata Kożuchowska ma coraz dłuższe włosy. Jak teraz wygląda? Fani: "Bosko"

Małgorzata Kożuchowska jakiś czas temu zdecydowała się na zapuszczanie swoich włosów. Obecnie po krótkich kosmykach, które przez lata były charakterystyczne dla aktorki, nie ma już śladu. Teraz nosi za to jedną z najmodniejszych fryzur sezonu. - Rozwaliła Pani system - czytamy w komentarzach.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Finał plebiscytu "The Best of New Beauty"

Małgorzata Kożuchowska jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Rozpoznawalność oraz ogromną sympatię zyskała rolami w takich produkcjach, jak "Kiler", "Kiler-ów 2-óch", "M jak Miłość" czy "Rodzinka.pl". Małgorzata Kożuchowska ku uciesze fanek i fanów, aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,1 miliona osób. Aktorka dzieli się tam zdjęciami z wybranych momentów swojego życia zawodowego, a także w mniejszym stopniu prywatnego. Patrząc na aktualne zdjecia aktorki, nie da się nie zauważyć ogromnej zmiany, jaka zaszła na jej głowie. Po krótkich blond włosach, które Małgosia nosiła przez ostatnie lata nie ma już śladu.

Małgorzata Kożuchowska ma coraz dłuższe włosy. Jak teraz wygląda? Jej fryzura to hit sezonu

Ostatnio Małgorzata Kożuchowska pojawiła się na premierze filmu "To musi być miłość", w którym gra jedną z ról. Gwiazda zachwyciła na czerwonym dywanie, jednak uwagę zwracała nie tylko jej kreacja, lecz także fryzura. Wyraźnie widać, że włosy aktorki są coraz dłuższe. Jeszcze jakiś czas temu Małgorzata Kożuchowska nosiła krótkiego, klasycznego boba, a teraz jest to bardziej long bob sięgający sporo poniżej linii żuchwy. Tego typu cięcia to absolutny hit ostatnich miesięcy.

- Wczoraj miała miejsce premiera ciepłej, pełnej wzruszeń, ale i zabawnych momentów świątecznej komedii obyczajowej TO MUSI BYĆ MIŁOŚĆ! Dziękuję wszystkim Twórcom - reżyserowi Michałowi Rogalskiemu, producentom, scenarzystce Agnieszce Pilaszewskiej mojemu filmowemu mężowi @tomasz_karolak_official, filmowej mamie @malgorzata_zajaczkowska oraz siostrom @ina_sobala i @annasmolowik i wszystkim zaangażowanym w tę produkcję. A Was serdecznie zapraszam do kin już od 5 listopada! Ten film Was zrelaksuje i wprawi w dobry nastrój! - napisała aktorka.

Więcej zdjęć aktorki w tej modnej fryzurze znajdziesz w galerii na początku artykułu

 

Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy od internautek oraz internautów:

Pięknie Pani wygląda
Ślicznie Pani wygląda
Fenomenalnie Pani wygląda, cudnie
Pani Małgosiu ale Pani bosko wygląda, gwiazda kina na 100% Rozwaliła Pani system
Dziewczyno po prostu petarda
Małgosiu wyglądasz obłędnie

- czytamy.

Porozmawiajmy o urodzie. Wypełnij naszą ankietę TUTAJ

Więcej o: