Anna Mucha pokazała się w zaskakującej fryzurze. Fani: "Na głowie kogiel mogiel"

Anna Mucha podzieliła się na Instagramie jednym ze swoich zdjęć zrobionych podczas sesji zdjęciowych. Aktorka zapozowała na nim w nietypowej dla siebie fryzurze. Jak wygląda w takiej wersji? - Też czasami grzebię w gniazdku elektrycznym - żartują fani w komentarzach.

Więcej newsów o gwiazdach i ich fryzurach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Anna Mucha jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce, a na swoim koncie ma m.in. rolę w kultowym filmie Stevena Spielberga, "Lista Schindlera". Rozpoznawalność oraz sympatię szerokiego grona widzów zyskała również rolą Magdy w serialu "M jak Miłość", w którym gra od 2003 roku. Nie da się ukryć, że Anna Mucha uważana jest również za jedną z atrakcyjniejszych polskich aktorek, jednak internauci oraz internautki doceniają nie tylko jej urodę czy talent aktorski, lecz także ogromne poczucie humoru oraz dystans do siebie. Anna Mucha jest jedną z tych osób show-biznesu, która aktywnie prowadzi konto na Instagramie. Profil aktorki obserwuje ponad 883 tysięcy osób, z którymi regularnie dzieli się zdjęciami z życia zawodowego, a także prywatnego.

Anna Mucha zaskoczyła fryzurą na Instagramie. Fani: "Jak piękniejsza wersja C.C. Catch"

Ostatnio Anna Mucha na swoim instagramowym profilu podzieliła się archiwalnym zdjęciem z jednej z sesji zdjęciowych, w której brała udział. Uwagę zwraca przede wszystkim fryzura aktorki, która nie jest dla niej typowa. W takiej objętości raczej nie mamy okazji widywać Anny Muchy na co dzień.

A tu fryzura na lwa. Dzień dobry Kochani! już po kawie i lekturze wiadomości ? Czy ktoś z Was jeszcze czyta papierowe gazety ? Od razu widać ze archiwalne zdjęcie

- napisała aktorka.

Więcej zdjęć Anny Muchy znajdziesz w galerii na początku artykułu

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od rozbawionych internautek oraz internautów:

Też czasami grzebię w gniazdku elektrycznym
Ja mam taką zawsze rano
Nie tam... moja mama mówi, że to na Natalkę Siwiec
Jak piękniejsza wersja C.C. Catch
Ooo na głowie kogiel mogiel 4
Nie przestajesz zaskakiwać :)
Ładny ten twój lew, może być taki

- czytamy.

Więcej o: