Modne fryzury 2021 dla 60-latek. Te cięcia to prawdziwe odmładzające hity

Szukasz fryzury idealnej dla 60-latek i masz ochotę na odmładzającą metamorfozę? Przedstawiamy cięcia, które wśród dojrzałych kobiet robią w 2021 roku prawdziwą furorę. To hitowe fryzury, które nie tylko podkreślają kobiecą urodę, lecz także wizualnie odmładzają.

Więcej tematów dotyczących fryzur znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Modne fryzury 2021 dla 60-latek: pixie cut

Pixie cut to jedna z propozycji, która bardzo często znajduje się w różnych naszych zestawieniach. Nic jednak dziwnego, gdyż jest to jedna z najbardziej uniwersalnych i twarzowych fryzur, która świetnie sprawdza się u dojrzałych kobiet. Tak obcięte włosy, ze względu na mocne cieniowanie oraz różnicę w długości po bokach (krótsze) i z przodu (dłuższe), pasują kobietom niezależnie od typu urody. Co więcej, pixie cut to fryzura, w której długość włosów można w pewnym stopniu dopasować do indywidualnych preferencji, dzięki czemu każda z pań może znaleźć swoją idealną wersję.

Zdjęcia modne fryzur 2021 dla 60-latek zajdziesz w naszej galerii na początku artykułu.

Modne fryzury 2021 dla 60-latek: pixie bob

Pixie bob jest połączeniem dwóch niezwykle popularnych wśród kobiet fryzur, które od lat nie wychodzą z mody. Mowa oczywiście o wspomnianym wcześniej pixie cut oraz klasycznym bobie. Efektem takiej kombinacji jest właśnie pixie bob, czyli fryzura, którą można opisać jako krótszy bob z drapieżnym cieniowaniem. To hitowe cięcie świetnie sprawdza się u dojrzałych kobiet, jednak pasuje również  wszystkim, bez względu na wiek. Pixie bob jest bardzo łatwy w codziennej stylizacji i efektowny.

Modne fryzury 2021 dla 60-latek: angled bob

Angled bob to fryzura, która jest delikatną, ale nowoczesną modyfikacją klasycznego i lubianego przez kobiety boba, ale różni się od niego linią cięcia. W tej fryzurze włosy sięgają nieco poniżej linii brody, a ich linia nie jest równa. Otóż cięcie poprowadzone jest tak, że z przodu pasma są trochę dłuższe, a z tyłu nieco krótsze. Taki zabieg sprawia, że twarz wygląda młodziej i smuklej, a ponadto włosy sprawiają wrażenie optycznie gęstszych.  

Więcej o: