Zapomnij o blondzie. Do łask powraca zapomniany odcień. To największy hit sezonu

Przez lata uchodził za nudny i mało oryginalny, teraz jednak powraca w wielkim stylu. O czym mowa? O brązie, który ma szansę stać się największym hitem wśród koloryzacji włosów w tym sezonie. Zdecydowała się na niego już Hailey Bieber, czy Gigi Hadid.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Blond przez lata był jednym z najgorętszych trendów koloryzacyjnych i chociaż wciąż pozostaje w modzie, to właśnie brąz ma szansę zostać najmodniejszym odcieniem sezonu 2021/2022. Wszystko za sprawą zagranicznych gwiazd, które zdecydowały się zrezygnować z rozjaśniania włosów na rzecz ciemniejszych odcieni.

Zobacz wideo

Brąz - najmodniejsza koloryzacja sezonu

Na taką metamorfozę zdecydowała się między innymi Hailey Bieber czy Gigi Hadid, przywracając tym samym ciemny brąz do łask. Kolor ten przez lata uchodził bowiem za nudny i postarzający. Nic bardziej mylnego. Głębokie brązy doskonale podkreślają urodę, wyostrzając rysy twarzy i nadając jej charakteru. Jest przy tym mniej wymagający niż modny dotychczas blond, a także pozwala odbudować strukturę włosa, zniszczoną przez ciągłe rozjaśnianie.

Co więcej, brązy uważane są za uniwersalne i pasują do niemal każdego typu urody, a przy tym doskonale współgrają z ombre, sombre czy jaśniejszymi pasemkami. Nie musimy więc ograniczać się do jednolitej koloryzacji i z powodzeniem możemy łączyć je z innymi trendami wśród koloryzacji włosów.

Zdjęcia inspiracji znajdziecie w naszej galerii na początku artykułu.

Więcej o: