Kasia Sokołowska już tak nie wygląda. Zaskakująca metamorfoza gwiazdy

Katarzyna Sokołowska zdecydowała się na zaskakującą metamorfozę, której efekt mogliśmy podziwiać podczas finału "Top Model". Gwiazda, której znakiem rozpoznawczym stała się charakterystyczna już krótka fryzura, ma teraz znacznie dłuższe włosy.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Sokołowska podczas środowego finału 10 już edycji Top Model zaskoczyła nową fryzurą, skupiając na sobie całą uwagę fotoreporterów. Gwiazda, która przez lata przyzwyczaiła nas do charakterystycznego krótkiego uczesania, zdecydowała się na radykalną metamorfozę.

Zobacz wideo

Katarzyna Sokołowska zmieniła fryzurę

Reżyserka pokazów postanowiła zupełnie odmienić wizerunek, zastępując krótkie cięcie dłuższą fryzurą z opadającą na oczy grzywką. Uwagę przykuwała też efektowna stylizacja 48-latki, składającą się z cekinowego garnituru z głębokim dekoltem.

To zresztą nie pierwszy raz, kiedy gwiazda zdecydowała się poeksperymentować z wizerunkiem. Kilka miesięcy temu reżyserka zdecydowała się na równie zaskakującą metamorfozę, publikując w sieci zdjęcie w długich blond włosach. Tamta zmiana była jednak tylko chwilowa, a nowa fryzura okazała się być peruką.

Zobaczcie, jak teraz wygląda Katarzyna Sokołowska. Udana zmiana?

Katarzyna Sokołowska w nowej fryzurzeKatarzyna Sokołowska w nowej fryzurze https://www.instagram.com/stories/topmodelpolskatvn

Więcej o: