Agata Rubik ma nową fryzurę. Ścięła ponad 40 cm swoich włosów! Jak teraz wygląda?

Agata Rubik zaskoczyła na Instagramie metamorfozą swojej fryzury. Żona Piotra Rubika postawiła na ostre cięcie i znacznie skróciła swoje długie włosy. Przy okazji zrobiła także dobry uczynek. Jak teraz wygląda? - Nie no, po prostu nastolatka - skomentował jej mąż.

Więcej metamorfoz gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo

Agata Rubik aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie i zdobywa w sieci coraz większą popularność. Aktualnie obserwuje ją ponad 136 tys. internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia, jednak liczba ta cały czas rośnie. Żona Piotra Rubika na swoim profilu porusza wiele lifestyle'owych tematów z życia wziętych. Jakiś czas temu furorę w sieci zrobiła jej historia z warzywniaka. Otóż podczas opłacenia za seler naciowy Agata Rubik zauważyła, że cena na paragonie nie zgadzała się z tą, którą widziała na tabliczce przy produkcie, co postanowiła wyjaśnić to z ekspedientką. - Pani musiała oddać mi 3 zł, ponieważ według prawa musicie zapłacić cenę, która zachęciła was do wzięcia danego produktu z półki - wyjaśniła na Instagramie. Teraz zaskoczyła natomiast swoją nową fryzurą.

Agata Rubik ma nową fryzurę. Jak wygląda w krótkich włosach?

Agata Rubik zdecydowała się na metamorfozę i znacznie skróciła swoje długie włosy. Wizytę w salonie fryzjerskim relacjonowała na instagramowej relacji, a efektem końcowym pochwaliła się nie tylko na InstaStories, lecz także na profilu. - @piotr_rubik szykuj się na nową babę w domu - napisała na jednym ze zdjęć. Spektakularnej zmianie towarzyszył również dobry uczynek. Żona Piotra Rubika zdecydowała się bowiem oddać obcięte włosy na fundację. 

Gotowa na zmiany! A przy okazji oddaję ponad 40 cm moich włosów na peruki, które przekazywane są bezpłatnie osobom w trakcie chemioterapii. #dajwlos @da_midays dziękuję za to ostre cięcie, było mi potrzebne!

- czytamy w opisie zdjęcia na profilu Agaty Rubik.

Nie no, po prostu nastolatka

- skomentował Piotr Rubik.

Więcej zdjęć z wizyty Agaty Rubik u fryzjera znajdziesz w galerii na początku artykułu

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych zmianą internautek:

Brawo!!!!! Super wyglądasz i super, że włosy trafią do fundacji
Super zmiana! Brawo za decyzję!
Ładnemu we wszystkim ładnie
Ta zmiana jest zdecydowanie na plus
Pięknie wyglądasz. Aż mam ochotę sama obciąć i oddać włos!
Zazdrościłam Ci tych pięknych długich włosów, ale teraz wyglądasz też przepięknie
Zdecydowanie lepiej
Fenomenalna zmiana

- czytamy.

Więcej o: