Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła fryzurę. Zdania fanów podzielone. "Fajnie, jednak..."

Paulina Sykut-Jeżyna nie przestaje eksperymentować z wizerunkiem. Prezenterka po raz kolejny zdecydowała się na odważną metamorfozę, jeszcze bardziej rozjaśniając włosy. - Ślicznie, tak świeżo i dziewcząco - komplementują fani. Metamorfoza prezenterki nie wszystkim jednak przypadła do gustu.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Paulina Sykut-Jeżyna nie boi się eksperymentować z wizerunkiem. Lubiana przez Polaków prezenterka, chętnie sięga po nieoczywiste stylizacje, którymi inspirują się tysiące jej fanek. Równie chętnie poddaje się też kolejnym metamorfozom, decydując się na częste zmiany koloru włosów. Teraz gwiazda postanowiła po raz kolejny rozjaśnić swoje pasma, czym zaskoczyła fanów.

Zobacz wideo

Paulina Sykut-Jeżyna ma nową fryzurę

Czarne włosy prezenterki, do których przyzwyczaiła nas na początku swojej kariery już dawno odeszły w zapomnienie. Sykut-Jeżyna od dłuższego już czasu regularnie rozjaśnia włosy. I chociaż wydawało się, że doszła już do wymarzonego koloru, gwiazda po raz kolejny zaskoczyła fanów, jeszcze bardziej rozjaśniając swoje pasma.

Efektem swojej metamorfozy pochwaliła się na Instagramie, a pod postem błyskawicznie pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych jej nową fryzurą fanek i fanów.

Zjawiskowo piękna! Cudownie wyglądasz kochana
Piękny kolor włosów
Cudownie
Super fryzura
Ślicznie, tak świeżo i dziewczęco

- pisali.

Część komentujących uznała jednak, że to czerń bardziej do niej pasowała. - Fajnie, jednak jestem fanką czarnuli - napisała jedna z internautek. - W ciemniejszych lepiej - dodała druga.

 
Więcej o: