Patricia Kazadi zachwyciła swoją fryzurą. Fani: "Przestań szpanować". Jak wygląda?

Patricia Kazadi udostępniła na Instagramie zdjęcia, na których pokazała się w swoich naturalnych włosach. Fryzura gwiazdy zachwyciła internautki oraz internautów. - Przestań szpanować! Ładnemu we wszystkim ładnie - czytamy w komentarzach.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Robisz zdjęcia w ten sposób? To powszechny błąd, przez które nie wyglądają dobrze

Patricia Kazadi jest jedną z popularniejszych artystek w Polsce, która spełnia się nie tylko w roli aktorki, czy wokalistki, lecz także kompozytorki oraz influencerki, prowadząc aktywnie swoje social media. Patricia Kazadi pochwalić się może sporym gronem fanek i fanów. Na samym Instagramie zgromadziła ponad 257 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Artystka na swoim profilu porusza zarówno poważne i bardzo ważne tematy dotyczące np. samoakceptacji, jak i te lżejsze, bardziej lifestyle'owe.

Patricia Kazadi zachwyciła swoją fryzurą na Instagramie. "Ależ Ty masz urodę"

Ostatnio Patricia Kazadi pokazała się na swoim profilu w swoich naturalnych włosach. Przy okazji postanowiła podzielić się z fanami oraz fankami sposobem ich pielęgnacji oraz podkreślania skrętu.
- Długo prosiliście o filmik z tego jak dbam o swoje kręcone loczki. Nareszcie się za to zabrałam. Już teraz możecie zobaczyć go u mnie w relacji. (...) Wcale nie kokietuję. Korzystam z nich od laaaaaat. Jeszcze byłam nastolatką kiedy jeździłam po nie pociągiem do Berlina i robiłam zapasy bo w Polsce kosmetyki do włosów kręconych były niedostępne (...). Sprawdzą się świetnie zarówno przy sprężynkach, włosach kręconych i falowanych - napisała pod zdjęciami.

Więcej zdjęć gwiazdy znajdziesz w galerii na początku artykułu.

 

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów, których Patricia Kazadi zachwyciła nie tylko swoją fryzurą, lecz także urodą:

Fajne masz te loczki
Ależ Ty masz urodę
Ale pięknie, tak naturalnie niczym bogini
Przecudowne te loczki
Przepiękna kobieta
Mega mi się podoba Twoja fryzura!!!
Super te włosy nic tylko zapuszczać żeby mieć dłuższe to wtedy będzie cudo
Piękne włosy <3 Marzenie
Kazadi... przestań szpanować! Ładnemu we wszystkim ładnie... stawiam na Ciebie w każdej odsłonie :)

- czytamy.

Więcej o: