Nie tylko Misiek Koterski. Te gwiazdy też zdecydowały się na przeszczep włosów

Misiek Koterski zrelacjonował na swoim Instagramie zabieg przeszczepu włosów, jakiemu poddał się w Stambule. Wcześniej na podobny krok zdecydowało się już wiele polskich gwiazd - m.in. Radosław Majdan, Tomasz Ciachorowski, Adrian Szymaniak, Mateusz Janusz czy Paweł Stasiak.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Michał "Misiek" Koterski wyjechał do Turcji, gdzie poddał się zabiegowi przeszczepu włosów. "Trafiłem tutaj do jednej z najlepszych klinik w Europie. Boję się bardzo, jestem zestresowany, no, ale do odważnych świat należy. (...) Może będzie bujny włos. Zobaczymy, jak to będzie" – relacjonował aktor na swoim Instagramie. Wcześniej na podobny zabieg, zdecydowało się już wielu innych polskich celebrytów, którzy również postanowili spełnić marzenie o bujnej czuprynie.

Zobacz wideo

Radosław Majdan

Radosław Majdan od zawsze lubił nosić nieco dłuższą fryzurę, która była także jego sposobem na zamaskowanie sporej łysiny, którą zakrywał tzw. "zaczeską". Piłkarz, która swego czasu lubił eksperymentować z fryzurą, rozjaśniając swoje włosy na platynowy blond, zaczął bowiem łysieć jeszcze przed 30. Teraz jednak możemy podziwiać u niego bujną i zdrową czuprynę, którą ma zawdzięczać właśnie przeszczepowi włosów.

 

Tomasz Ciachorowski

Tomasz Ciachorowski otwarcie przyznawał, że powiększające się zakola były jego wielkim kompleksem i to właśnie dla tego, zdecydował się na zabieg. – Miałem chyba 1600 graftów, czyli takich cebulek z kilkoma włosami przeszczepionych z potylicy na zakola. Zabieg trwał około 7-8 godzin. Nie było to bolesne, bo byłem znieczulony i cały czas świadomy. Dni, które miałem zarezerwowane na rekonwalescencję, nie należały do specjalnie przyjemnych, bo wiązało się to z pewnym dyskomfortem. No, ale to też nie jest operacja na otwartym sercu – mówił w rozmowie z "Plejadą".

 

Paweł Stasiak

Do zabiegu przyznał się także Paweł Stasiak z Papa Dance. - Na pewno było w tym trochę próżności, ale przede wszystkim zdecydowałem się, bo po długiej przerwie, wracaliśmy na rynek jako Papa Dance i chciałem nawiązać do swojego wizerunku sprzed lat. A wiedziałem, że jeśli pojawię się bez włosów, głównym tematem stanie się nie nasza płyta, lecz moja łysina – wyznał w rozmowie z "Galą".

 

Mateusz Janusz

Na przeszczep włosów zdecydował się także Mateusz Janusz, influencer, będący częścią duetu Fit Lovers. - Robiłem długi research, a tam urzekła mnie cena. Znalazłem firmę, która zorganizowała mi transport, szpital i wszystko. Poza tym tam robią tego bardzo dużo - w Stambule jest ok. 400 klinik. W trakcie zabiegu było ze mną dużo specjalistów, każdy z nich odpowiadał za coś innego – mówił w "Dzień dobry TVN" o zabiegu, jakiemu poddał się w Turcji.

 

Adrian Szymaniak

Adrian Szymaniak, znany z udziału w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" również otwarcie mówił o swoich problemach z uporczywie wypadającymi włosami. - Dzisiaj, jak patrzę w lustro, widzę kogoś młodszego i nieco bardziej atrakcyjnego. Mimo że mam świadomość, iż siedzi tylko w mojej głowie, to zyskałem większą pewność siebie i widzę, jak jedno z moich marzeń stopniowo się spełnia – zwierzył się na Instagramie, nawiązując do zabiegu, na jaki zdecydował się, chcąc odzyskać pewność siebie.

 
Więcej o: