Fryzury dla pań po 60-tce zdjęcia. Te cięcia to prawdziwe hity, które odejmą nawet 15 lat

Idealne fryzury dla pań po 60-tce to takie, w których kobieta nie tylko wygląda, ale przede wszystkim czuje się dobrze. Jeśli masz ochotę na odmładzającą metamorfozę, przedstawiamy cięcia, które w ostatnim czasie robią prawdziwą furorę. Wizualnie potrafią odjąć nawet 15 lat!

Więcej o modnych fryzurach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Niezależnie od wieku, wiele kobiet lubi od czasu do czasu zmienić swoją fryzurę. Jeśli zatem szukasz stylowej i odejmującej lat propozycji dla pań po 60-tce, przedstawiamy cięcia, które są sprawdzonymi klasykami. Te fryzury od lat nie wychodzą z mody.

Fryzury dla pań po 60-tce zdjęcia - pixie cut

Pixie cut to jedna z najbardziej uniwersalnych i twarzowych fryzur, która świetnie sprawdza się u dojrzałych kobiet. Tak obcięte włosy, ze względu na mocne cieniowanie oraz różnicę w długości - po bokach są krótsze, a na górze i z przodu dłuższe - pasują kobietom niezależnie od typu urody. Co więcej, w przypadku tego cięcia, długość włosów można w pewnym stopniu dopasować do swoich preferencji, dzięki czemu każda z pań znajdzie swoją idealną wersję tej fryzury.

Fryzury dla pań po 60-tce zdjęcia - klasyczny bob

Bob to fryzura, która uwielbiana jest przez kobiety na całym świecie. Wymaga naprawdę niewiele od struktury włosów - świetnie wyglądają w takim cięciu zarówno cienkie, grube, rzadkie, jak i bardzo gęste pasma. Co więcej jest to fryzura, w której świetnie wyglądają kobiety w każdym wieku. Ponadto, bob jest niezwykle łatwy w codziennej stylizacji, a u dojrzałych kobiet działa odmładzająco.

Zdjęcia fryzur dla pań po 60-tce znajdziesz w galerii na początku artykułu.

Fryzury dla pań po 60-tce zdjęcia - angled bob

Angled bob to fryzura, która jest delikatną, ale nowoczesną modyfikacją wspomnianego wcześniej klasycznego boba, jednak różni się od niego linią cięcia. W tej fryzurze włosy sięgają nieco poniżej linii brody i obcięte są asymetrycznie. Cięcie poprowadzone jest bowiem tak, że z przodu pasma są trochę dłuższe, a z tyłu nieco krótsze. Taki zabieg sprawia, że twarz wygląda młodziej i smuklej, a ponadto włosy sprawiają wrażenie optycznie gęstszych.

Więcej o: