Te fryzury były najmodniejsze w 2021 roku. W 2022 też będą prawdziwym hitem

Modne i odmładzające fryzury to jedne z częściej wyszukiwanych przez kobiety fraz w sieci. Nic jednak dziwnego, w końcu każda z nas chce wyglądać i czuć się dobrze. W 2021 wiele fryzur znalazło się w trendach, ale które z nich przejdą również do roku 2022? Oto największe hity, które nadal będą robić furorę wśród kobiet!

Więcej o trendach i modnych fryzurach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Najmodniejsze fryzury 2021, które będą hitem 2022: curtain bangs

Curtain bangs to grzywka, która w tym roku była jednym z największych włosowych trendów. Na taką fryzurę zdecydowało się wiele kobiet na całym świecie, a social media zalały zdjęcia jej różnych wersji. Curtain bangs dosłownie oznacza grzywkę zasłonkę i charakteryzuje się dłuższym, cieniowanym cięciem, które okala twarz po obu stronach. Co ciekawe, tego typu grzywka była już modna w latach 50. i 70. XX wieku. W 2021 roku powróciła i w 2022 nadal będzie na topie. To jedna z tych fryzur, która pasuje niemal każdej kobiecie bez względu na wiek czy kształt twarzy. Co więcej, świetnie sprawdzi się przy dłuższych, jak i nieco krótszych włosach.

Najmodniejsze fryzury 2021, które będą hitem 2022: pixie cut

Pixie cut to fryzura, która w tym roku często pojawiała się w różnych zestawieniach na naszym serwisie. To świadczy jedynie o jej niesamowitej popularności, która w 2022 roku ani trochę nie osłabnie. Pixie cut to jedna z najbardziej twarzowych krótkich fryzur, która świetnie sprawdza się zarówno u młodych, jak i u dojrzałych kobiet. Kobiety pokochały ją ze względu na uniwersalność. Otóż w przypadku tego cięcia, długość włosów można w pewnym stopniu dopasować do indywidualnych preferencji, dzięki czemu każda z pań znaleźć może swoją idealną wersję pixie cut.

Zdjęcia tych modnych fryzur znajdziesz w galerii na początku artykułu.

Najmodniejsze fryzury 2021, które będą hitem 2022: long bob

Long bob to ponadczasowy klasyk, który od lat znajduje się na szycie fryzjerskich trendów i w 2022 nic się w tej kwestii nie zmieni. Jest to dłuższa wersja tradycyjnego boba, w której włosy sięgają do linii ramion lub obojczyków. To cięcie, które nie tylko pasuje różnym typom urody, lecz także sprawdza się przy każdej teksturze włosów. Long bob zapewnia niebanalny look przy jednoczesnym zachowaniu praktyczności, gdyż daje wiele możliwości stylizacyjnych i umożliwia noszenie związanych włosów.

Najmodniejsze fryzury 2021, które będą hitem 2022: blunt bob

Blunt bob jest natomiast nowoczesną odmianą klasycznego boba, jednak różni się jednak od niego sposobem cięcia, które przypadło do gustu wielu kobietom. W tej fryzurze włosy ścinane są bowiem idealnie na prosto, bez cieniowania i przerzedzania końcówek. Taki zabieg sprawia, że kosmyki nie wywijają się do środka i wizualnie zyskują na objętości sprawiając wrażenie znacznie gęstszych. Nic dziwnego, że to cięcie zyskuje coraz więcej fanek, gdyż podkreśla urodę zarówno dojrzałych, jak i młodszych kobiet.

Więcej o: