Małgorzata Rozenek w hitowej fryzurze. Działa jak lifting i zajmuje 30 sekund

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się na Instagramie we fryzurze, która od jakiegoś czasu jest prawdziym hitem wśród kobiet. Śmiało wmożna powiedzieć, że jest to jedna z najmodniejszych fryzur tego roku. Odmładza i działa jak lifting, a w dodatku jest ekspresowa w wykonaniu.

Więcej o fryzurach i gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak zrobić idealne zdjęcie? Kilka trików od profesjonalisty

Małgorzata Rozenek-Majdan jest aktualnie jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Gwiazda jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 1,4 mln obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się momentami ze swojego życia. Gwiazda jest ogromną inspiracją dla wielu obserwujących ją kobiet, a pod udostępnianymi przez nią postami niemal zawsze pojawiają się pytania o stylizację, makijaż czy fryzurę.

Małgorzata Rozenek-Majdan w odmładzającej fryzurze. Hit, który działa jak lifting

Małgorzata Rozenek-Majdan przebywa aktualnie w Tajlandii, gdzie wybrała się wraz z rodziną na urlop. Teraz podzieliła się na Instagramie nowym zdjęciem, na którym po raz kolejny pokazała się we fryzurze, która w tym roku była hitem wśród wielu kobiet. Mowa o koku lift bun, czyli wysoko upiętych włosach, które wizualnie odmładzają, dając optyczny efekt liftingu. - Pięknie wyglądasz - komentują internautki.

 

Jak zrobić hitową fryzurę w stylu Małgorzaty Rozenek? Ten kok zrobisz nawet w 30 sekund!

Lift bun to fryzura, która jest naprawdę prosta w wykonaniu i nie potrzeba do niej specjalnych umiejętności. Jedynym warunkiem wykonania takiej fryzury jest długość włosów, które muszą sięgać przynajmniej do ramion - im dłuższe włosy, tym bardziej okazały będzie kok. Co więcej, taką fryzurę można wykonać w dosłownie 30 sekund. Będziesz potrzebować do tego:

  1. szczotkę,
  2. gumkę do włosów,
  3. kilka wsuwek,
  4. ewentualnie lakier do włosów.

Robienie koka rozpocznij od dokładnego rozczesania włosów. Następnie pochyl głowę do przodu gładko zaczesując pasma i zwiąż włosy gumką w ciasny kucyk na czubku głowy. Zwiń kucyk w kok i upnij wsuwkami tak, by trzymał się stabilnie. Na koniec możesz utrwalić fryzurę lakierem, przygładzając np. sterczące kosmyki. 

Więcej o: