Grażyna Wolszczak ma nową fryzurę. Jej włosy są teraz znacznie krótsze! Jak wygląda?

Grażyna Wolszczak udostępniła ostatnio na Instagramie krótką relację z hotelu, w którym przebywa. Na nagraniach nie dało się nie zauważyć nieco odmienionej fryzury aktorki. Jak teraz wygląda? Postawiła na jedno z najmodniejszych i bardziej ponadczasowych cięć.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Grażyna Wolszczak jest jedną z najpopularniejszych aktorek serialowych oraz teatralnych w Polsce. Rozpoznawalność praz sympatię widzów zyskała rolami m.in. w takich serialach, jak "07 zgłoś się", "Matki, żony i kochanki" czy "Na Wspólnej", gdzie wciela się w Barbarę Brzozowską od niemal 20 lat. Ku uciesze sporego grona fanek oraz fanów, aktorka jest aktywna na Instagramie, gdzie jej profil obserwuje ponad 69 tys. osób, z którymi Grażyna Wolszczak regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego.

Grażyna Wolszczak ma nową fryzurę? Jej włosy są teraz znacznie krótsze

Już od jakiegoś czasu Grażyna Wolszczak nosi raczej krótsze fryzury. Do niedawna był to dłuższy bob sięgający poniżej linii brody, a nawet long bob do obojczyków lub ramion. Na jednej z ostatnich instagramowych relacji, którą udostępniła aktorka, można zauważyć jednak, że obecnie ma znacznie krótsze włosy. Grażyna Wolszczak postawiła bowiem na krótkiego boba, który uważany jest za jedną z najbardziej ponadczasowych i twarzowych fryzur. Podoba się wam nowe cięcie aktorki?

Grażyna Wolszczak ma nową fryzurę. Jej włosy są teraz znacznie krótsze! Jak wygląda? (zdjęcie ilustracyjne)Grażyna Wolszczak ma nową fryzurę. Jej włosy są teraz znacznie krótsze! Jak wygląda? (zdjęcie ilustracyjne) https://www.instagram.com/grazyna.wolszczak_official/

Więcej zdjęć Grażyny Wolszczak znajdziesz w galerii na początku artykułu.

Bob jest również fryzurą, która optycznie zagęszcza włosy, a przypomnijmy, że w ubiegłym roku Grażyna Wolszczak po zachorowaniu na COVID-19, skarżyła się na nadmierne wypadanie włosów.
- Zaczęły się straszne problemy z włosami. Przez wiele tygodni bardzo mi wypadały. Rzuciłam się wtedy na wszystkie polecane suplementy diety, wcierki, robiłam mezoterapię głowy. Nawet kask laserowy wypożyczyłam z zaprzyjaźnionej klinki. Sama nie wiem, co mi pomogło, ale najważniejsze, że w końcu przestały wypadać i teraz odrastają - powiedziała Grażyna Wolszczak w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo".  

Więcej o: