Odmładzające krótkie fryzury. Te cięcia będą hitem wśród kobiet w 2022 roku

Zastanawiasz się, jakie krótkie fryzury odmładzające będą w 2022 roku najmodniejsze? Oto propozycje, wśród których znajdziesz nie tylko najnowsze trendy, lecz także ponadczasowe klasyki.Te fryzury wizualnie odejmują lat i świetnie podkreślają urodę.

Więcej tematów dotyczących fryzur oraz trendów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Odmładzające krótkie fryzury 2022 - bob

Śmiało można stwierdzić, że bob to jedna z najpopularniejszych fryzur w damskiej w historii fryzjerstwa. Cięcie to uwielbiane jest przez kobiety na całym świecie i od lat nie wychodzi z trendów. Co więcej, jest to fryzura, w której dobrze wyglądają kobiety w każdym wieku, niezależnie od rodzaju czy struktury włosów. W 2022 roku można z tym cięciem eksperymentować i znaleźć taką wersję boba, która najbardziej ci się spodoba lub będzie idealna do twojego kształtu twarzy.

Odmładzające krótkie fryzury 2022 - lop

Trend na krótkie włosy pojawił się już w minionym roku i stale zyskuje coraz więcej fanek. Nic więc dziwnego, że w 2022 roku, krótkie cięcia nadal będą na topie. Jednym z ostatnich fryzjerskich hitów jest długość za ucho, czyli "lop". - Krótsze niż bob, ale dłuższe niż crop - wyjaśnia na swoim Instagramie duet fryzjerski The Hair Bros. To uniwersalne i szykowne cięcie, które świetnie wygląda zarówno przy kręconych, falowanych, jak i prostych włosach.  

Zdjęcia fryzur znajdziesz w galerii na początku artykułu.

Odmładzające krótkie fryzury 2022 - pixie cut

Ponadczasowe pixie cut to fryzura, która od kilku sezonów jest jedną z popularniejszych fryzur wśród kobiet preferujących krótsze cięcia. To idealna opcja dla pań, które uwielbiają stylizować krótkie włosy na różne sposoby, ale cenią sobie przy tym łatwość i szybkość ich układania. W przypadku pixie cut włosy są wycieniowane i obcięte tak, że z tyłu i po bokach są krótsze, natomiast na górze i z przodu nieco dłuższe. Niewątpliwą zaletą tej fryzury jest to, że dopasować ją można do preferencji oraz typu urody niemal każdej kobiety. 

Więcej o: