Małgorzata Kożuchowska w najmodniejszej fryzurze na 2022. Fanki: "Co za fryz"

Małgorzata Kożuchowska jakiś czas temu zdecydowała się na zapuszczanie swoich włosów. Tearaz podzieliła się na Instagramie nowym zdjęciem i zachwyciła fanki swoją aktualną fryzurą. To jedno z najmodniejszych cięć 2022, które podkreśla urodę i wizualnie odmładza.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Zawsze wychodzisz źle na rodzinnych zdjęciach? Jest na to sposób

Małgorzata Kożuchowska jest obecnie jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Sympatię widzów oraz rozpoznawalność zyskała dzięki rolom w takich filmach, jak "Kiler", "Kiler-ów 2-óch" czy "Zróbmy sobie wnuka" oraz w serialu "M jak Miłość" czy "Rodzinka.pl". Ku uciesze wielu fanek i fanów, Małgorzata Kożuchowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,1 miliona osób, z którymi aktorka dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Patrząc na aktualne zdjecia aktorki nie da się nie zauważyć ogromnej zmiany, jaka zaszła na jej głowie. Obecnie krótkich kosmykach, które przez wiele lat były charakterystyczne dla aktorki, nie ma już śladu.

Małgorzata Kożuchowska w najmodniejszej fryzurze na 2022: "Ale włosssss"

Małgorzata Kożuchowska udostępniła na Instagramie nowe zdjęcie i zachwyciła internautki swoją fryzurą. Aktorka nosi obecnie nieco dłuższego boba sięgającego poniżej linii żuchwy. Jest to nie tylko jedna z bardziej ponadczasowych i stylowych fryzur, lecz także jeden z większych trendów na 2022 rok.

Wracam do codziennych i zupełnie nowych obowiązków z naładowanym akumulatorem! Nie odpuszczam, nie zwalniam! Działam! Na swoich warunkach! #madrid #foto #moda #fashion #fun #designe #friends #holiday #art

- napisała Małgorzata Kożuchowska pod zdjęciem.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy oraz komplementów od zachwyconych wyglądem aktorki internautek:

Ale włosssss
Piękna, urocza, zmysłowa kobieta
Gosiu jak zawsze Klasa przez duże K
Fenomenalnie Pani Małgosiu
Co za fryz
Prześliczne wyglądasz
Piękne włosy, co Pani z nimi robi?
Śliczne ma Pani włoski. Podobały mi się bardzo krótkie, ale te też są mega

- czytamy.

Więcej o: