Marianna Schreiber przeszła metamorfozę. "Myślałam, że to Marta Żmuda-Trzebiatowska"

Wraz z nadejściem nowego roku Marianna Schreiber zdecydowała się zmienić wizerunek. "O wiele lepiej. Zmiana zdecydowanie na plus!" - komplementowali internauci, porównując ją do Marty Żmudy-Trzebiatowskiej.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Marianna Schreiber błyskawicznie zyskała rozpoznawalność, dzięki udziałowi w programie "Top Model". Niedoszła modelka prężnie wykorzystuje swoje pięć minut, aktywnie działając w social mediach i to właśnie tam pochwaliła się ostatnio efektem swojej metamorfozy.

Zawsze wychodzisz źle na rodzinnych zdjęciach? Jest na to sposób:

Zobacz wideo

Marianna Schreiber zmieniła fryzurę

- Bardzo chciałam mieć grzywkę, ale bałam się wcześniej podjąć to "ryzyko" - napisała Schreiber. - Niewątpliwie miałam kompleks wysokiego czoła, nie układały mi się również włosy. W końcu trafiłam (choć przypadkiem - bo dziś rano zadzwoniłam do salonu blisko mojego miejsca zamieszkania, pytając czy jest szansa na wykonanie mi grzywki) na dziewczynę, która pomogła mi i podniosła moją pewność siebie. Dziękuję "Way of Blonde". Jak Wam się podoba ta zmiana? - zapytała pod opublikowanym przez siebie selfie.

Trening HIIT, czyli turbo spalanie w niecałe 30 minut Trening HIIT, czyli turbo spalanie w niecałe 30 minut. Te ćwiczenia dadzą ci popalić

Pod fotografią błyskawicznie zaroiło się od komentarzy fanów i fanek, zachwyconych metamorfozą celebrytki.

O wiele lepiej. Zmiana zdecydowanie na plus!
Ale czad. Jak nastolatka, radośniej, piękniej
Myślałem, że trafiłem na konto kogoś innego. Zmiana pozytywna. Trudniej cię poznać tak od razu, ale ładnie
Świetna zmiana, bardzo korzystna

- komplementowali. Zmiana na plus?

 

Kosztuje 3 zł, a działa jak drogie zabiegi. Hit, który zapobiega wypadaniu włosów (zdjęcie ilustracyjne) Masz ją w swojej kuchni. Zagęszcza włosy i przyspiesza ich porost

Więcej o: