Gwiazda "Top Model" przeszła metamorfozę. Internauci podzieleni: "starzej o 15 lat"

Weronika Zoń poddała się metamorfozie, której efektem pochwalił się fryzjer gwiazd, Łukasz Urbański. - Zdecydowanie lepiej przed - pisali internauci rozczarowani nową fryzurą modelki.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Weronika Zoń, mimo że nie udało jej się dostać do finału Top Model, z powodzeniem wypracowała sobie pozycję jednej z największych gwiazd ostatniej edycji programu. 21-latka ujęła widzów nie tylko zjawiskową urodą, ale przede wszystkim sympatyczną osobowością i pozytywną energią, którą z powodzeniem zarażała innych uczestników programu. Teraz Zoń stara się maksymalnie wykorzystać swoje pięć minut, prężnie działając w mediach społecznościowych, gdzie ostatnio pochwaliła się zdjęciem swojej metamorfozy.

Zobacz wideo

Weronika Zoń przeszła metamorfozę

Zoń oddała się w ręce Eweliny Krasoń i Łukasza Urbańskiego, fryzjera odpowiedzialnego za metamorfozy uczestników programu, któremu zresztą jakiś czas temu przyszło zmierzyć się z miażdżącą krytyką internautów, zarzucających mu oszpecenie Aleksandry Skubis i Olgi Król.

- Weronika Zoń w nowym kolorze, strzyżeniu i makijażu – wyliczył pod zdjęciem, przedstawiającym metamorfozę Zoń, której ciemne blond włosy mają teraz znacznie ciemniejszy, mahoniowy odcień.

Rossmann Megapromocja w sklepach Rossmann. Obniżki do -50 proc.! Co kupimy taniej?

Nowa fryzura lubianej uczestniczki show podzieliła internautów. Podczas gdy część z nich zachwycała się nowym cięciem, równie wiele osób wprost uznało metamorfozę za niekorzystną.

Słabo, jak jakaś Ewa Farna wygląda, starzej
Nieeee, + 15 lat
Zdecydowanie lepiej przed
Jesteście super profesjonalistami… ale ta metamorfoza nie jest dobra. Z młodej dziewczyny zrobiła się stara lampucera
Ładnie, ale zdecydowanie dojrzałej wygląda, tak +10
OMG, nigdy bym nie powiedziała, że to ona. Starzej o 15 lat
Kolejna nieudana stylizacja. Zmiana ze słodkiej, młodej i niewinnej w odświeżoną mamuśkę. Szkoda 

- piszą. A wy? Jesteście na tak?

 

Marianna Schreiber Schreiber o żonach polityków PiS. "Wmawiają sobie, że miłość polega na tym, że rezygnujesz z siebie"

Więcej o: