Małgorzata Rozenek pochwaliła się nową fryzurą. To hit na 2022! Jak wygląda?

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła odświeżyć swoją fryzurę i wybrała się w tym celu do swojej fryzjerki. Efektem końcowym pochwaliła się na Instagramie. To jeden z najgorętszych trendów tego roku. - Nie wiem, czy wiecie, ale ja naturalnie jestem ciemna - powiedziała na instagramowej relacji.

Więcej newsów o gwiazdach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest aktualnie jedną z popularniejszych gwiazd polskiego show-biznesie, a co za tym idzie, również w polskich social mediach. Gwiazda aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 1,4 mln internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się różnymi momentami ze swojego życia. Dla wielu obserwatorek Małgorzata Rozenek jest ogromną inspiracją, a obserwujące ją kobiety chętnie inspirują się jej stylizacjami, makijażem czy fryzurami.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się nową fryzurą. To hit w koloryzacji na rok 2022!

Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła niedawno ze swoich egzotycznych wakacji i od razu postanowiła zadbać o swoje włosy, którym zapewne ostre słońce oraz słona woda dały się we znaki. Gwiazda udała się zatem na wizytę do swojej fryzjerki, by odświeżyć ich kolor. 

Zobaczcie. Nowy, piękny, naturalnie wyglądający ciemny blond. Jestem zachwycona tym kolorem po prostu. Właśnie to, że jest bardzo dużo moich naturalnych włosów, a nie wiem, czy wiecie, ale ja naturalnie jestem ciemna. I takie lekkie rozjaśnienia, właśnie jak mam teraz zrobione, bardzo mi się podobają. Przede wszystkim te włosy zdrowo wyglądają i też nie trzeba ich bardzo często rozjaśniać 

- powiedziała na InstaStories.

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się nową fryzurąMałgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się nową fryzurą https://www.instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek jak zwykle postawiła na refleksy, które w tym roku będą prawdziwym hitem. Ten rodzaj koloryzacji robił furorę wśród kobiet już w drugiej połowie 2021 roku i nie zmieni się to również w 2022. To zabieg, dzięki któremu włosy nabierają lekkości oraz trójwymiarowości. Co więcej, refleksy na włosach dają możliwość zabawy kolorem i rozjaśnienia, bez zbytniego nadwyrężania ich kondycji. Na topie będą oczywiście ciepłe, słoneczne i naturalnie wyglądające refleksy o 2-3 tony jaśniejsze od bazowego koloru.

Więcej o: