Ta fryzura z TikToka to hit sezonu 2022. Wykonasz ją w zaledwie kilka sekund

Klamry do włosów były prawdziwym hitem lat 90. Teraz ponownie powróciły do łask, stając się jednym z najmodniejszych dodatków sezonu 2022. W jaki sposób wykonać łatwą fryzurę z ich wykorzystaniem? Podpowiadamy.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Przez lata uchodziły za szczyt obciachu - plastkiowe, w nudne wzory i z łatwo pękającymi ząbkami służyły nam jedynie pod prysznicem. Po latach jednak klamry ponownie powróciły do łask, stając się jednym z najbardziej pożądanych akcesoriów sezonu. Pokochały je już m.in. Kendall Jenner, Bella Hadid czy Hailey Bieber.

Moda to jej praca, pasja... i to widać w jej mieszkaniu wartym 2 mln złotych!

Zobacz wideo

Klamry do włosów najmodniejszym akcesorium sezonu

Nic w tym dziwnego! Klamry pozwalają w banalny sposób stworzyć efektowną fryzurę, ujarzmiając nawet grube i najbardziej niesforne pasma. A odświeżone modele proponowane nam teraz przez projektantów, wyglądają naprawdę stylowo, w niczym nie przypominając już tandetnych klamer sprzed lat.

Trend opanował już TikToka, gdzie użytkowniczki pokazują, jak z pomocą klamry możemy wyczarować elegancką fryzurę już w kilka sekund. I trzeba przyznać, że jest to naprawdę łatwe.

Najpierw zbierz włosy między kciukiem a palcem wskazującym. Następnie owiń pasma wokół kciuka i wykonując okrężne ruchy, zawiń je w rulon. Na koniec zabezpiecz klamrą do włosów i voila - stylowa fryzura gotowa!

Więcej o: